Angelika - ocena (1) Super szkoła rodzenia, ogrom wiedzy podczas zajęć teoretycznych i... Angelika Joanna Nosal-Mikułko - ocena (1) Świetny kontakt, mnóstwo materiałów, filmików, wygodne zajęcia zarówno... Joanna Nosal-Mikułko Aneta - ocena (1) Dla Pani Radosławy 11/10 za podejście, osobowość, sposób przekazu. Dla mnie... Aneta
Ania - ocena (1) Zajęcia bardzo ciekawe zarówno stacjonarne jak i online. Polecam :)))) Ania Olena - ocena (1) Polecam, lekcje są bardzo informatywne i dobrze wytłumaczone Olena Justyna - ocena (1) Polecam szkołę rodzenia SuperMama. Dużo praktycznych informacji i wskazówek... Justyna Kamila - ocena (1) Bardzo polecam szkołę rodzenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń, zajęcia... Kamila Justyna - ocena (1) Super atmosfera, bardzo duża wiedza. Już drugi raz wybrałam ta szkołę. Justyna Beata - ocena (1) Brakowało możliwości dopytania, rozmowy z pobożną w trakcie kursu. Wizyta... Beata Dominika - ocena (1) Z całego serduszka polecam szkołę rodzenia Supermama! Zajęcia teoretyczne... Dominika Karolina Choszcz - ocena (1) Bardzo polecam Szkołę Rodzenia Supermama i cały potral. Ogrom wiedzy, fachowa... Karolina Choszcz Kaja - ocena (1) Polecam bardzo serdecznie szkołę rodzenia ! Pani Radosława przesympatyczna i... Kaja Karolina - ocena (1) Zdecydowanie polecam! Cudowne podejście, dużo informacji przekazanych w... Karolina Agnieszka - ocena (1) Polecamy bardzo szkole rodzenia! Agnieszka Sara i Maciej - ocena (1) Z czystym sercem polecamy Szkołę Rodzenia Supermama. Wczoraj mieliśmy... Sara i Maciej Agnieszka i Wiktor - opinia (1) Bardzo polecam, skorzystaliśmy z kursu indywidualnego, Pani położna... Agnieszka i Wiktor Angelika - opinia (1) Bardzo polecam szkole rodzenia. Chodziłam w ramach NFZ. Panie polozne bardzo... Angelika Dominika - opinia (1) Wybraliśmy tę szkołę rodzenia ze względu na informacje dot. płatniej usługi... Dominika Kasia S. - opinia (1) Chodzilam na kurs w ramach NFZ. Zajęcia prowadzone całkiem fajnie, dodatkowo... Kasia S. Basia - opinia (1) Polecam! Kurs na Przymorzu. Dziękuję Basia