Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Garncarska 30

Bartosz - opinia (1) najlepsze burgery w 3miescie, świetna cena i wspaniała obsługa Bartosz Karol - opinia (1) Super miejsce i jedzenie gorąco polecam Karol Mikołaj - opinia (1) Najlepsze burgery w 3city. Jeżeli ktoś odwiedza to koniecznie. Na szczęście... Mikołaj
Weronika - opinia (1) Bardzo dobre burgery! Super mięso, świeże warzywka. Idealnie zrobiona... Weronika Aleksander - opinia (1) Bardzo dobry burgery, przytulny wystrój oraz miła obsługa. Polecam Aleksander Jarek - opinia (1) Wszystko super, polecam falafel ;--PPP Jarek Sandra - opinia (1) Fajne miejsce z pysznymi burgerami i sympatyczną obsługą. Polecam! Sandra Maria - opinia (1) Super, burgery pyszne, duże, warte swojej ceny Maria Patrycja - opinia (1) Moje wizyty na garncarskiej zawsze kończą się pełnym brzuchem i uśmiechem na... Patrycja Patrycja - opinia (1) Mogę polecić z ręką na sercu! Pomocna obsługa, duży wybór i wspaniała jakość ! Patrycja Antoni - opinia (1) Po wizycie jestem zachwycony, dawno nie jadłem tak dobrego burgera! Polecam... Antoni Natalia - opinia (1) Bardzo polecam zarówno miejsce, jedzonko jak i przemiłą obsługę! Natalia Martyna - opinia - opinia (1) Pyszne burgery i świetne lemoniady :) bardzo miła i pomocna obsługa, polecam :) Martyna - opinia Ola - opinia (1) Obsługa miła, nosi maseczki. Burgery najlepsze! Polecam Ola Mateusz - opinia (1) Pyszne burgerki, bardzo miła obsługa, świetne składniki, pyszne sosy, mięso... Mateusz Marlena - opinia (1) Obowiązkowy przystanek ! Polecam ! Marlena marianna - opinia (1) Super jedzenie, i miła obsługa, ciekawe menu. W lokalu porządek i fajna... marianna W - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie, najlepszy burger w Trójmieście W Bigosogłowy - opinia (1) Super jedzonko robione z pasją! Bardzo często zamawiam, cena i jakość super! Bigosogłowy Zuzula - opinia (1) Sosy są sztosem, a cały burger to spełnienie marzeń jako cheat day! Bardzo... Zuzula