Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Garncarska 30

D - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, krótki czas realizacji. Przystępna cena D Zadowolony klient - opinia (1) Bardzo pozytywna kasjerka doradziła co najlepsze dla wegan. Nawet nie... Zadowolony klient Michał - opinia (1) bardzo dobre burgery, dawno nie byłem i nic się nie zmieniło Michał
zawiedziony - opinia (1) bardzo sie to wszystko zepsulo, smak jedzenia zalatuje tanizna, generalnie w... zawiedziony Piotr - opinia (1) Totalny gruzburger. Mięso suche. Niskiej jakości. Surf był dobry, jak... Piotr Zbig - opinia (1) Bardzo smacznie jestem zawsze zadowolony Zbig Marta - opinia (1) Jadłam w Surfie niemalże od początku jego funkcjonowania, ale z roku na rok... Marta Ostatnia wizyta (1) Niestety jakoś spadła do dna. Miałem okazję zjeść wczoraj burgera, po... kirstein Fajne miejsce na spotkanie (1) W surfie jadam od dłuższego czasu, ostatnio wpadłem na Garncarską po pożarze.... Przemek słaaaabo (2) od czasu, jak się rozpełznął na całe Trójmiasto (a nawet wcześniej, bo już... Michał Jem tylko surfa i nie tyję :) (1) Nie przepadam za tzw szybkim i tego rodzaju jedzeniem jednak na surfa (w moim... Edyta uvg - opinia (1) Burger Karmel, najlepszy! Szczegolnie po nocnych baletach:D polecam mocno! uvg Super ! (1) Super miejsce , szczególnie w nocny w Centrum. Nie ma nic lepszego niż Dzik... Mosak Bardzo polecam burgerownię! :) same pyszności (1) Świeże składniki, autorskie sosy i super obsługa! Czego chcieć więcej!... kajtek Zawsze smacznie (1) Polecam, warto. Zawsze smacznie i świeżo !! (chrupiące dodatki, ciepłe i... oleczka9216 Aryton - opinia (1) Bardzo dobre burgery, wysoka jakość produktów (co wiem z pierwszej ręki).... Aryton Polecam (1) Jadłem w wielu burgerowniach i mogę tylko powiedzieć, że SurfBurger jest moim... Ernest Super miejsce! (1) Byłam niezliczoną ilość razy i z ręką na sercu mogę polecić to miejsce... julitka chyba najlepsze burgery w trójmieście (2) Aktualnie chyba nie ma lepszych burgerów w 3-city. Szym Wege burger orzechowo-warzywny to pomyłka (2) Jeśli w składzie Wege Burgera jest pieczeń orzechowo warzywna a na zdjęciach... Sylwia