Xyz - opinia (2) Przedszkole, którym rządzą panie tam pracujące (przedszkolanki). Leniwe.... Xyz Dziękuje (1) Bardzo dziękujemy całej kadrze oraz Pani dyrektor za współprace. Ze łzami w... mama Zuzy Polecamy serdecznie (1) Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywną ocenę. Nasza dwuletnia córeczka... Dagmara
Polecam (1) Szczerze polecam to przedszkole! Dużo by opowiadać, ale moje dzieci często... Agata Super przedszkole:) (1) Witam:) pracowałam w te wakacje w przedszkolu na zastępstwie jako opiekunka... Emi Dobre przedszkole, ale przestrzeń dusi. (1) Kadra pedagogiczna na 6. Jedyne co jest doprawdy wielkim minusem to bardzo... Maminka Tata i Mama (1) Super przeczkole Fachowa opieka i super zajęcia dla dzieci Syn (4lata) sam... Mama i Tata Przedszkole na 6+ (1) Świat Smyka = strzał w 10:) Cudowne przedszkole, wspaniałe wspierające Panie.... Mama:) mamaa - opinia (1) Polecam to przedszkole.Jestem zadowolona z jego funkcjonowania i podejścia do... mamaa Przedszkole Rewelacja...POLECAM!!! (1) Jestem pod wrażeniem tej placówki. Bardzo miła atmosfera świetna kadra. Mogę... Kasia Świat Smyka (1) Nasz synek chodzi do przedszkola od 2,5 lat (czyli już 1,5 roku), jesteśmy... Asia superzedszkole (1) Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola. Czasami nie chce z niego... Mama szczerze polecam! (1) Polecam przedszkole Świat Smyka! Bardzo fajna i wykształcona kadra.... ahati Gosia M. - opinia (1) Moje dzieci od 4 lat z ogromna checia uczeszczaja na zajecia do Swiata... Gosia M. Nie mogliśmy lepiej trafić :-) (1) Opieka - Wychowawczyni grupy starszej jest wspaniała i sama w sobie doatalaby... mama przedszkolaka dla malucha i starszaka :) (1) Doskonale wyposazone przedszkole, z doswiadczona kadra, ktora kocha dzieci i... Mama Cudowne miejsce (1) Z całego serca polecam Świat Smyka. Cudowna ciepła atmosfera - wspaniała... Ula ile kosztuje przedszkole? (4) W przedszkolu każą mi się umawiać z p. Dyrektor. Chciałabym sie zorientować o... traa Polecam wszystkim. (2) Doskonała kadra, świetne zajęcia dodatkowe, na które córka uwielbia chodzić.... Zadowolony tata z Wielkiego Kack Dzieci się nie nudzą i są pod dobrą opieką (1) Żłobko-Przedszkole Świat Smyka działa od IX2008 i choć na początku były... krecik