Martyna - opinia (1) Szybki termin operacji,możliwość chirurgii 1 dnia co było dla nas dużym... Martyna Aimee - opinia (1) Znajomość tematu. Jest dobrym radiologiem i bardzo kompetentna Pani Doktor. Aimee artroskopia stawu kolanowego (1) Zabieg przeprowadzony rzetelnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Jestem... Anna
Konsultacje w ramach NFZ calkowicie niekompetentne (1) Uwaga: Placówka nieprawidłowo wystawia recepty w ramach wizyt NFZ - bez... Pacjent Bardzo słaba organizacja (1) Bardzo, bardzo słaba organizacja: 1. Nie można się dodzwonić. 2. Po... Artur Polecam dr-a Mielcarka (1) Dał mojej córce zdrowie. Wykonał laparoskopowo usunięcie potworniaka.... Izabela polecam !!!! (1) Wszystkim kobietom, które przeżyły traumę podczas zakładania na żywca wkładki... Mila Gastroskopia (1) Polecam serdecznie. Miałam kilka dni temu gastroskopię bez znieczulenia u dr... Jola Podziękowanie (1) Dziękuję Panu Dr. n. med. Tomaszowi Gondek chirurg specjalista urolog i... J. K. nigdy więcej (1) Korzystałam z Państwa usług nie pierwszy raz.Jednak ostatni.Miałam robioną... MALWINA podziękowanie (1) Minęło trzy lata gdy przebyłem operacje zastawek serca dostałem jedną... roman Gastroskopia i kolonoskopia razem w narkozie. (1) Taka impreza kosztuje 1150 zł + ew. badanie histopatologiczne. Powiem krótko,... Pacjent Ortopeda dr Camilleri - swissmed - nigdy więcej (13) Zarejestrowałam na NFZ 2-letnią córcię (po bilansie podejrzenie koślawości... mama Zawal (1) Jako Pacjent tej Placowki Trudny Pacjent ... Opieka z*******a i to w kazdej... Stanislaw Beling Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym (1) Jestem dzień po badaniu i szczerze polecam wykonanie tego badania w Swissmed,... Ania Tak powinna wyglądać opieka szpitalna w całej polskiej służbie zdrowia (1) uśmiechnięty i fachowy personel, świetni lekarze specjaliści, czyściutko,... Darek Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym (1) Za kwotę 655 zł +65 zł za każdy wycinek dobadań (+5 zł za parking)... Bartosz Profesjonalizm w każdym calu (1) Dziękuję za troskliwą opiekę przed i po zabiegu operacyjnym. Jestem pod... Monika OPERACJA LASEROWA (1) Zapłaciłam za operacje laserową .Za tydzień w sobotę miała być kontrola..Był... Marzena Gastroskopia po podaniu dormicum- strata pieniędzy 150zł (2) zdecydowałam się na Swissmed ponieważ za dopłatą 150 zł, miałam otrzymać lek... Patrycja