Kj - ocena (1) Nie polecam, nie dosc, że zapłaciłam za zabieg kilanascie tys, to wyslali mi... Kj Karolina - opinia (1) Rodziłam w Swissmedzie swojego pierwszego synka. Szpital super wyposażony.... Karolina Wiesław P. - opinia (1) Pan Doktor Mateusz Zamkowski to prawdziwy --profesionalista-- bardzo... Wiesław P.
Magda M. - opinia (1) Miałam wizyty u ginekologów dr. Inga i dr. Marek K., super specjaliści,... Magda M. Natalia - opinia (1) Rodziłam w Swissmedzie w tym roku. Miałam robioną cesarkę. Chciałam rodzić... Natalia Dorota - opinia (1) Z całego serca chciałam polecić szpital Swissmed. W szczególności oddział... Dorota Pat - opinia (1) Sterdecznie polecam!! Bardzo się cieszę ze moje dziecko przyszło na świat w... Pat Martyna - opinia (1) Szybki termin operacji,możliwość chirurgii 1 dnia co było dla nas dużym... Martyna Aimee - opinia (1) Znajomość tematu. Jest dobrym radiologiem i bardzo kompetentna Pani Doktor. Aimee artroskopia stawu kolanowego (1) Zabieg przeprowadzony rzetelnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Jestem... Anna Konsultacje w ramach NFZ calkowicie niekompetentne (1) Uwaga: Placówka nieprawidłowo wystawia recepty w ramach wizyt NFZ - bez... Pacjent Bardzo słaba organizacja (1) Bardzo, bardzo słaba organizacja: 1. Nie można się dodzwonić. 2. Po... Artur Polecam dr-a Mielcarka (1) Dał mojej córce zdrowie. Wykonał laparoskopowo usunięcie potworniaka.... Izabela polecam !!!! (1) Wszystkim kobietom, które przeżyły traumę podczas zakładania na żywca wkładki... Mila Gastroskopia (1) Polecam serdecznie. Miałam kilka dni temu gastroskopię bez znieczulenia u dr... Jola Podziękowanie (1) Dziękuję Panu Dr. n. med. Tomaszowi Gondek chirurg specjalista urolog i... J. K. nigdy więcej (1) Korzystałam z Państwa usług nie pierwszy raz.Jednak ostatni.Miałam robioną... MALWINA podziękowanie (1) Minęło trzy lata gdy przebyłem operacje zastawek serca dostałem jedną... roman Gastroskopia i kolonoskopia razem w narkozie. (1) Taka impreza kosztuje 1150 zł + ew. badanie histopatologiczne. Powiem krótko,... Pacjent Ortopeda dr Camilleri - swissmed - nigdy więcej (13) Zarejestrowałam na NFZ 2-letnią córcię (po bilansie podejrzenie koślawości... mama