Zawal (1) Jako Pacjent tej Placowki Trudny Pacjent ... Opieka z*******a i to w kazdej... Stanislaw Beling Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym (1) Jestem dzień po badaniu i szczerze polecam wykonanie tego badania w Swissmed,... Ania Tak powinna wyglądać opieka szpitalna w całej polskiej służbie zdrowia (1) uśmiechnięty i fachowy personel, świetni lekarze specjaliści, czyściutko,... Darek
Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym (1) Za kwotę 655 zł +65 zł za każdy wycinek dobadań (+5 zł za parking)... Bartosz Profesjonalizm w każdym calu (1) Dziękuję za troskliwą opiekę przed i po zabiegu operacyjnym. Jestem pod... Monika OPERACJA LASEROWA (1) Zapłaciłam za operacje laserową .Za tydzień w sobotę miała być kontrola..Był... Marzena Gastroskopia po podaniu dormicum- strata pieniędzy 150zł (2) zdecydowałam się na Swissmed ponieważ za dopłatą 150 zł, miałam otrzymać lek... Patrycja Profesjonalizm! (2) Jestem po zabiegu kolonoskopii w znieczuleniu przeprowadzonym przez Panią... Lucyna Pacjentka zabieg ginekologiczny (1) Ordynator proponuje mi termin zabiegu następująco...za 3 miesiące na NFZ,... ruda Pieniądze przede wszystkim (11) Przychodzę do ortopedy. Płacę z góry 120 zł. Wizyta trwa 5 minut (w korytarzu... PacjentCzyKlient? Pełen zachwyt (5) Mój pierwszy w życiu zabieg w szpitalu i okazało się wręcz cudownie. Obsługa... Malwina G. UWIELBIENIE (4) Witam w sierpniu urodziłam w tym szpitalu synka:) PRzed porodem miałam... Cukrzynka Radiolog dr Lucyna Wojciechowska- ODRADZAM (1) Pani doktor bardzo nieuprzejma już w pierwszym kontakcie. Chciałam po roku... sylwia Cesarskie cięcie - polecam SwissMed (3) Pierwszy raz rodziłam w Redłowie - miałam cesarkę. To było 4 lata temu, i... Kasia swissmed chirurgia plastyczna (1) Brak kontaktu z lekarzem po płatnej 150zł konsultacji zbywaja tekstem... lola PORÓD W SWISSMEDZIE (1) Super panie położne, super lekarze, może poza łozykiem, od którego niewiele... kasia Jakaś masakra! (3) Po telefonie od mojego taty który tam trafił na zabieg jestem cała... przerażona córka cesarka swissmed (2) W tym miesiącu rodziłam przez cesarsie cięcie mojego syna i mogę z czystym... mama Franka Fachowo i szybko! (1) Chcialbym polecic przychodnie przy Wilenskiej, korzystalem kilkukrotnie i... Piotr ortopeda-dramat (2) Oczekiwanie do ortopedy w kolejce 3 godziny. Chociaż bylem umówiony na... Zielony