Niezmiennie wracamy bo naprawdę warto (1) Jedna z niewielu restauracji w Trójmieście z tak rewelacyjnym widokiem,... sąsiadka Rodzinna kolacja (1) Małe może być wielkie, taka myśl przyświeca nam po wizycie w Szafarni 10.... Witkos Poezja smaku (1) Szafarnia to miejsce wyjątkowe, wspaniałe wnętrze, wyjątkowa obsługa, smaki... Beata
Polecam (1) Bardzo smacznie i duży plus za dania kuchni regionalnej w kreatywnym wydaniu.... Krzysztof Mila obsluga (1) Szef kuchni zamiast wymyślać efektowne nazwy potraw powinien po prostu... Mirek Świeża i pyszna restauracja z kucharzami z pasją (1) Widać, że kucharze kochają to co robią, te dania nie tylko dobrze smakują... Rybka Świetna restauracja. Na randkę i rodzinny obiad :) (1) Co tu dużo mówić, restauracja spełniła moje kulinarne jak i wizualne... Zośka Rozkosz dla podniebienia :) (1) Gorąco polecam restaurację. Obsługa świetna a dania jeszcze lepsze. mówiąc... Wiola Rewelacja! (1) Moja pierwsza wizyta w tej restauracji pozostawiła niezapomniane wspomnienia!... Gdańszczanka Aga - opinia (1) Przepyszne jedzenie i super obsługa ;) Aga Wyśmienite jedzenie, świetne widoki (1) Jedzenie na wysokim poziomie w wyjątkowo pięknej aranżacji starego miasta.... Maciej Pycha! (1) Byłam z narzeczonym na obiedzie. Bardzo smaczne dania główne i przepyszne... Selena Młoda kadra a smaki jak u mamy! (1) Szanowni Państwo comber jagnięcy jako danie główne, a deser bezowy jako... Kris Nowocześnie, elegancko ale jedzenie tylko poprawne (1) Restauracja urządzona nowocześnie,wygodna, bardzo dobrze zlokalizowana, z... Ewa Polecam (1) Byłem z przyjaciółmi na kolacji, bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre,... Jarek Rewelacja! (1) Byłem tam raz i doznałem kulinarnego olśnienia, menu niebanalne, wszystko... Łukasz ok (1) Byłam dwa razy, i w sumie zamówiłam dwa razy to samo, rybkę na risotto... ap-ch FENOMEN KULINARNY (1) Wspaniała kuchnia i Szef który tym kierował jest dla mnie fenomenem ,... Paweł