Szajewski.com Studio

Fotografowanie

Gdańsk, Łąkowa 35/38

Okultysta - opinia (1) Wspaniałe studio. U nich nie ma to tamto. Jest pstryk! i zdjęcie gotowe. Okultysta kasia - opinia (1) Zawsze pozytywnie, 5 gwiazdek! kasia Piotr - opinia (1) Najlepsze studio fotografii reklamowej! Polecam! Piotr
SK - opinia (1) fantastyczne zdjęcia produktów SK Dagmara Dzida - opinia (1) Jak zawsze niezawodny. Dagmara Dzida Ola Szpunar - opinia (1) Najlepsze studio fotografii reklamowej w tej części świata. Polecam! Ola Szpunar Ewa - opinia (1) Najlepsze studio fotograficzne, z jakim współpracowałam. Bardzo polecam Ewa Natasza - opinia (1) Najlepsi w Trojmiescie! Natasza Aleksandra Wójcikiewicz - opinia (1) Pełen profesjonalizm, zdjęcia oddają dokładnie efekt o który mi chodziło.... Aleksandra Wójcikiewicz Myha - opinia (1) Cudowna i kreatywna współpraca przy konkursie florystycznym pozwoliła mi na... Myha Andrzej W. - opinia (1) Mialem przyjemnosc pracowac z ludzi ze studia fotograficznego i samym Mackiem... Andrzej W. Julia - opinia (1) Bardzo przyjazna atmosfera oraz zdjęcia wykonane w profesjonalny i kreatywny... Julia Łąka Bar - opinia (2) Pełna profeska! Jak nam zrobią zdjęcie dania to w połowie dnia już tego dania... Łąka Bar Paula - opinia (1) Polecam z całego serca! Paula Kacper - opinia (1) Super ludzie z serduchem do pracy którą wykonują. Cudowne podejście,... Kacper Tomek - opinia (1) Super profesjonalny fotograf , terminowy i solidny Tomek Agata - opinia (1) Świetni i bardzo profesjonalni ludzie Agata Jakub - opinia (1) Bardzo przyjemni ludzie, fantastyczna komunikacja i co najważniejsze... Jakub Jolanta - opinia (1) profesjonalne podejście do klienta,i usługa wykonana idealniej Jolanta Marta - opinia (1) Po 7 latach współpracy z szajewski.com wiem, że jest to miejsce pełne ludzi z... Marta