Szajewski.com Studio

Fotografowanie

Gdańsk, Łąkowa 35/38

So Fresh Stuff - opinia (1) Najlepiej i najpiękniej So Fresh Stuff iwona - opinia (1) polecam.Dotrzymany termin i wysoka jakość usługi zgodna z oczekiwaniami. iwona Agnieszka - opinia (1) Współpraca w przyjaznej atmosferze, a efekt - zawsze świetny! Agnieszka
Zuzanna - opinia (1) Wrażenia świetne. Zuzanna Ania - opinia (1) Pełen profesjonalizm i jakość usług na wysokim poziomie! Zdjęcia produktowe i... Ania Krzysztof - opinia (1) Super firma!! Robiłem zdjęcia na moją stronę internetową i zdjęcia wyszły... Krzysztof Wojtek - opinia (1) Nie ma bardziej profesjonalnego studia fotografii. Wszechstronne i kreatywne... Wojtek Magda - opinia (1) Najlepszy w każdej kategorii! Magda Mirela - opinia (1) Wszystko w najwyższych standardach ! Mirela Michał - opinia (1) Profesjonalista, zaangażowany polecam Michał Kasia - opinia (1) Polecam usługi tego studia fotograficznego. Jeśli ktoś szuka zdjęć najwyższej... Kasia Krzysztof Fąferek - opinia (1) Suuuper,terminowo,profesjonalizm pełen Krzysztof Fąferek viola - opinia (1) Świetny fotograf, bardzo komunikatywny i nastawiony na top jakość i... viola Agata J. - opinia (1) Najlepsze studio fotografii reklamowej w Polsce. Indywidualne podejście do... Agata J. Błażej - opinia (1) Współpracujemy od 2013 roku, wszystko zgodnie z hasłem studia - Twoje... Błażej Arek - opinia (1) Szajewski.com zadbał o kompleksowa sesję zdjęciową naszej nowej kolekcji... Arek Marcin Zdziuch - opinia (1) Zdecydowanie najlepszy fotograf w Trojmiescie. Zdjęcie portretowe które mi... Marcin Zdziuch Kasia - opinia (1) Polecam, pelen profesjonalizm Kasia Andrzej Puszcza - opinia (1) Współpracuję od lat, polecam z całego serca każdemu, kto wie, że klient... Andrzej Puszcza