Szajewski.com Studio

Fotografowanie

Gdańsk, Łąkowa 35/38

Diana Malewicz - ocena (2) Zleciliśmy wykonanie sesji zdjęciowej dla naszej marki odzieżowej i jesteśmy... Diana Malewicz Andrzej P. - ocena (1) 100% nastawienie problem solving, wysoka jakość zdjęć i jako jedyni oferują... Andrzej P. Karolina - opinia (1) Świetni, kreatywni ludzie! Bardzo sprawna współpraca, efekt końcowy przerósł... Karolina
Monika - opinia (1) Od lat współpracujemy z firmą Szajewski.com, zawsze na najwyższym poziomie,... Monika Grzegorz Ozimiński - opinia (1) Wrażenia ze współpracy bardzo pozytywne, a efekt końcowy rewelacyjny! Grzegorz Ozimiński Ola - opinia (1) Współpracowałam ze studiem, jako modelka. To było świetne doświadczenie -... Ola Iwańczyk - opinia (1) Świetny człowiek z oryginalnym podejściem do tematu. Dba o najmniejszy... Iwańczyk Bikor Makeup - opinia (1) Najlepsze studio, najlepsza ekipa, najtrudniejsze zadania fotografują od... Bikor Makeup Justyna - opinia (1) Otwarta, a zarazem profesjonalna współpraca, nastawienie na szukanie... Justyna Kacper S - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić studio. Najwyższa jakość, sprawne działanie. Kacper S MP - opinia (1) Świetnie, profesjonalnie, terminowo. Jesteśmy zachwyceni rezultatem. MP Przyprawy Świata Gdynia - opinia (1) Piękne zdjęcia produktowe. Szybka i profesjonalna usługa. Jakby można było... Przyprawy Świata Gdynia Aleksander Neumann - opinia (1) Jest to najbardziej profesjonalne i dynamiczne studio jakie znam :) Aleksander Neumann Kinga - opinia (1) Wszystko super, perfekcyjnie zawsze Kinga Grzegorz - opinia (1) Najlepsze studio fotograficzne w 3city. Fotografia produktowa na najwyższym... Grzegorz Sławek Jaskułke - opinia (1) Jeżeli kryterium oceny jakości mogłaby być deklaracja skorzystania z usług... Sławek Jaskułke Pretende - opinia (1) Studio bardzo profesjonalne. Otrzymany materiał końcowy zawsze na max wysokim... Pretende Igor - opinia (1) Najbardziej profesjonalna współpraca w Trójmieście. Szeroki zakres, w tym... Igor Sławomir Gacal - opinia (1) Współpraca przebiegała w bardzo profesjonalnej i życzliwej atmosferze. Jestem... Sławomir Gacal Oskar - opinia (1) Najlepsze studio!! Oskar