Maniek - opinia (1) Pan Marcin o wysokiej kulturze osobistej sumienny dokładny i punktualny. Ciął... Maniek Michał - opinia (1) Brak slow, na zamówienie czekałem 5tyg a Pani mówi że takie terminy chodź na... Michał Marcin - opinia (1) Nie polecam. Wycena zrobiona w taki sposób, że 3 z 4 elementów wyceniona moim... Marcin
Michał - opinia (1) ku przestrodze. czekamy drugi miesiąc na kabinę prysznicową, którą obiecał... Michał Polecam (1) Usługa na najwyższym poziomie, świetny kontakt na każdym etapie realizacji,... Sylwia Szkło float na szklarnię (1) Polecam firmę. Dobry kontakt, rzetelne wykonanie usługi. Slavo łazienka (1) profesjonalna usługa,piękne wykonanie w mojej łazience,zabudowa... KASIA alprzy - opinia (1) Gorąco polecam Zakład Szklarski Szczepkowski. Bardzo dobry kontakt... alprzy Szklo w kuchni (1) Z reka na sercu moge polecic Zaklad Szklarski Szczepkowski! Zamawialam szklo... Magdalena Villar szklane panele kuchenne, lustra (1) panele szklane do kuchni z grafiką,lustra do łazienek i szyba na półkę-... M@A zbyszek424419 - opinia (1) Panele szklane do kuchni z grafiką zamówiłem, wykonano ,zamontowano ,wszystko... zbyszek424419 KLIENT (1) Serdecznie polecam usługi szklarskie wykonywane przez zakład szklarski w... ARTEK