DominikaL - ocena (1) Bardzo polecam tę szkołę! Nauczycielki (bo akurat miałam przyjemność pracować... DominikaL Anastazja - ocena (1) Polecam serdecznie ta szkołę. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i formy ich... Anastazja Martyna - ocena (1) Bardzo polecam szkołę. Ciekawe zajęcia i bardzo miła atmosfera. Martyna
Piotr B - ocena (1) Polecam serdecznie szkołę connect Piotr B Anastasia - ocena (2) Matt jest najlepszy nauczycel! Gorąco polecam! Anastasia Julia - opinia (1) Byłam w tej szkole ponad rok - zajęcia z Panią Darią przygotowały mnie do... Julia Artur B. - opinia (1) Uczę się w szkole connect od roku - w przeszłości przerabiałem wiele innych... Artur B. Basia - opinia (1) Porządna szkoła językowa gdzie kursant czuje się zaopiekowany i nie jest... Basia Agnieszka - opinia (1) Szkoła językowa godna polecenia, indywidualne podejście do potrzeb Klienta,... Agnieszka Anonimowy - opinia (1) Polecam Szkołę Językową Connect dla zaawansowanych jak i początkujących... Anonimowy M. - opinia (1) Bardzo fajna szkoła językowa z szeroką ofertą i możliwością nauki online.... M. Wojciec - opinia (1) Polecam wszystkim chcącym przełamać barierę językową. W tej szkole nauka... Wojciec Anna - opinia (1) Wreszcie ktoś okazał mi tyle cierpliwości ile trzeba było i przełamałam się w... Anna Diana - opinia (1) I highly recommend this school! Diana Weronika - opinia (1) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Serdecznie polecam zajęcia w Szkole... Weronika Jacek C - opinia (1) Najlepsze przygotowanie do CAE jakie mogłem sobie wyobrazić. Nauczycielka... Jacek C Anna - opinia (1) Polecam tą szkołę. Bardzo dobre podejście. Bardzo dużo się nauczyłam 10/10 Anna Anna - opinia (1) Polecam tą szkołę. Bardzo dobre podejście. Bardzo dużo się nauczyłam 10/10 Anna Grzegorz - opinia (1) Bardzo szybko otrzymałem pomoc Grzegorz Jolanta Wikaryjczyk - opinia (1) Gorąco polecam naukę w szkole Connect. Moja córka dzięki zaangażowaniu... Jolanta Wikaryjczyk