Położna (1) Uczęszczałam do Brzuchatkowa na Chełmie. Miałam tam przyjemność poznać panią... Kasia i Sara Polecam (1) Polecam wszystkim przyszłym mamusiom. Dorota Polecam (2) Szkoła niby darmowa, ale wpisowe 50zł jednak istnieje. Poza tym wszystko... Ola
Bardzo polecam! (1) Bardzo polecam ta szkołę. To moja 2 ciąża nie liczyłam na wiele ale zajęcia... Kb mogło by być o wiele lepiej (1) Witam, po pierwsze szkoła wcale nie jest darmowa, istnieje wpisowe. Spotkania... Krzysiek Bardzo polecam (1) Bardzo polecam wszystkim mamom tą szkołę rodzenia, w szczególności zachęcam... Kb Polecam i bardzo dziękuję za wszystko! (1) Jestem już szczęśliwa mamą kochanej Julii. Gdy byłam w ciąży mąż przebywał za... Agata Polecam! (1) Serdecznie polecam , sporo się z partnerem dowiedzieliśmy , fajne podejście i... Przyszła Mamusia Gorąco polecam :) (1) Polecam. Zajęcia prowadzone b.dobrze, bez "owijania w bawełnę". Fajna... Przyszła Mama Polecam serdecznie! (2) Jako przyszła mama bardzo polecam zajęcia w szkole rodzenia "Brzuchatkowo".... Anna Polecam przyszłym rodzicom! (1) Bardzo przydatne zajęcia dla przyszłych mam i tatusiów. Duża wiedza... Kasia E. polecam szkołę rodzenia Brzuchatkowo :) (1) Przekazane niezbędne informacje, nauka pielęgnacji noworodka, karmienia... przyszłamama Bardzo zadowolona (1) Wszystkim polecam Brzuchatkowo! Zajęcia prowadzone przez położną więc były... Paula bardzo miło (1) polecam zajęcia, bardzo miła atmosfera i można się dowiedzieć ciekawych,... j W 100% polecam! (1) Bardzo bałam się porodu, a dzięki zajęciom w tej Szkole Rodzenia poczułam... Marlena Jest ok (1) Lokal wynajmowy na godziny, moze byc. Zona w miare zadowolona. Andrzej Gorąco polecam ! (2) Polecam wszystkim przyszłym rodzicom. Super atmosfera. Fajnie gdyby znalazły... Aleksandra W. Super Szkoła !! (2) Polecam każdej przyszłej mamie aby znalazła sie na takich zajęciach w tej... Agata W Serdecznie polecam! (2) Szkoła Brzuchatkowo to był super wybór! Serdecznie polecam kurs indywidualny... Marcelina M. Szkoła godna polecenia!! (1) Zdecydowanie polecam zajęcia w tej szkole. Bardzo miłe panie, prowadzą... junior-k@wp.pl