Ambit

Szkoły językowe

Gdynia, Świętojańska 44

Jurek - opinia (1) Profesjonalna i przyjazna kadra, ciekawe zajęcia, dużo rozmów pomiędzy... Jurek Uczeń - opinia (1) Pomocna obsługa klienta, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra. Nic dodać... Uczeń Marek S. - opinia (1) polecam każdemu, kto chce przełamać swoje bariery językowe, ja przełamałem! Marek S.
Nieznany - opinia (1) Nigdy w życiu tak miło nie spędziłem czasu na nauce języka obcego.... Nieznany Gość - opinia (1) Bardzo dobra atmosfera na zajęciach, świetni lektorzy. Polecam z czystym... Gość Polecam - opinia (1) łatwa I szybka możliwość umówienia się na zajęcia Ciekawe zajęcia,... Polecam Marta - opinia (1) Uczyłam się wiele lat w tej szkole i co roku trafiałam na profesjonalnych... Marta Adam - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Korzystałem już z innych szkół... Adam Student - opinia (1) Super szkoła. Pelen profesjonalizm. Student Hanna - opinia (1) Wszystko jest OK, serdecznie polecam Hanna Marek - opinia (1) Polecam, dzieci uczęszczają na zajęcia od dwóch lat, widać postępy. Marek Uczennica - opinia (1) Serdecznie polecam, lektorzy z doświadczeniem i umiejętnością przekazywania... Uczennica Marcinek - opinia (1) Mega przyjazna szkoła, nawet dla osób które zaczynają dopiero przygodę z... Marcinek Marek - opinia (1) Jestem wieloletnim uczniem, cenię sobie to miejsce za atmosferę i dobre... Marek Paulina - opinia (1) Profesjonalni lektorzy oraz obsługa. Bardzo polecam kursy językowe w Ambicie! Paulina Marek - opinia (1) Pelen profefjonalizm. Milo i skutecznie. Marek Tosia - opinia (1) Zdałam fce po roku przygotowań w szkole, polecam! Tosia Brak profesjonalizmu (1) Niestety bardzo zawiodłam się na szkole Ambit.Uwazam z ich strony za brak... marzena22.02@wp.pl Polecam! (1) Bardzo polecam naukę języka w Ambicie. Sama chodziłam na zajęcia na witomino... Monia TAK! :) (1) do Ambitu chodzi mój syn- 9 lat. małe grupy (4 osoby), godzina zajęć... Elżbieta N.