Ambit

Szkoły językowe

Gdynia, Świętojańska 44

Pełna dyspozycyjność;) (1) Jestem bardzo niedyspozycyjnym kursantem. Nie mającym praktycznie wolnego... Wiktor Mogę polecić (1) Po zakończeniu semestru z uśmiechem kontynuowałem tutaj naukę. Grupy świetnie... Gal Anonim ;) las - opinia (1) dajcie opisy nowych lektorów na stronie ! las
Fajna szkoła,dobry poziom (1) Chodzę do tej szkoły w centrum na język włoski.Bardzo fajna atmosfera,nasza... Sylwia [help]Problem z dzialaniem strony (1) Witam serdecznie! Szukam i szukam i znalezc przyczyny nie moge... problem... GliseesBiat REWELACJA (1) Polecam, pełen profesjonalizm na każdym kroku. Zajęcia dla 4-latków... Mama Wiki fajna sprawa (1) chodziłam przez dwa lata na kurs i moge spokojne polecic wszystkim... meggi Zoe - opinia (1) Polecam każdemu:) uczą świetnie. W tym roku przygotowuję się z nimi do... Zoe ania (1) W zeszłym roku chodziłam na fajny kurs angielskiego - rewelacyjna lektorka -... ania R.E.W.E.L.A.C.J.A (1) Ta szkoła jest świetna. Nie wiem o co chodziło ''lenie'' która ma w swojej... Wojtek kilka slowek (1) Jakość szkoły stoi na bardzo wysokim poziomie. Kadra nauczająca stara się w... michael Polecam! (1) w zeszlym roku zrobilam rozeznanie cenowe i ta szkola wypadla najlepiej w... magda Ania - opinia (1) Uczę się w tej szkole już od dwóch lat i nie zamieniłabym jej na żadną inną.... Ania Polecam (1) świetna szkoła, bardzo wysoki poziom nauczania :). Dobrze przygotowują do... Gosia dzieki tej szkole nauczylam sie mowic po angielsku!! (1) polecam, profesjonalisci, wymagaja, rzeczowi, ale bardzo sympatyczni. kazda... monia Super Szkoła!! (1) widze ze Ambit zbiera wysokie oceny, uważam że zasłużenie. chodziłem do... Daras Pełna satysfakcja (1) Generalnie blisko od domu i postępy w bardzo sympatycznej atmosferze. Zadowolony POLECAM!!! (1) mialam zajecia hiszpanskiego w malej grupie z Meksykanka - rewelacja! A... lena fajna szkoła (1) polecam! uczeń polecam! (1) Bardzo dobra szkoła, dużo konwersacji i motywacji do pracy. świetna... rossman