Ambit

Szkoły językowe

Gdynia, Świętojańska 44

Iwona - opinia (1) Polecam szkołę AMBIT. Zajęcia są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze.... Iwona Łukasz - opinia (1) Mój syn Kacper chodzi do Ambitu w Gdyni oddział Dąbrowa. Jak dla nas szkoła... Łukasz Róża - opinia (1) Świetna szkoła, korzystam już prawie dwa lata Róża
Zuza - opinia (1) Szkoła godna polecenia naprawdę dużo wyniosłam z zajęć, będę kontynuować... Zuza Mariusz - opinia (1) W tym miejscu chciałbym bardzo pochwalić sposób prowadzenia zajęć... Mariusz Kasia - opinia (1) Bardzo polecam szkołę AMBIT, zajęcia są przeprowadzane w bardzo miłej... Kasia Klaudia - opinia (1) Szkoła godna polecenia, corka zdała maturę na 98% ! Klaudia Vika - opinia (1) Polecam, świetna kadra i metoda nauczania! Vika Kasia-mama - opinia (1) Sama byłam na lekcji pokazowej i żałuję , że za moich czasów tak zajęcia nie... Kasia-mama Klienci - opinia (1) Razem z żoną uczeszczamy na kurs hiszpańskiego, polecamy :) Klienci G.R - opinia (1) Dobrze wyposażone sale, wykwalifikowana kadra i przystępne ceny, cały rok... G.R GT - opinia (1) Świetna szkoła, dobry program i bardzo przyjazna obsługa oraz lektorzy.... GT Polecam - opinia (1) Polecam,wysoka jakość nauczania! Polecam ML - opinia (1) Świetne kursy, dobre ceny, rabaty za kontynuacje, rabaty rodzinne i fajna... ML Remi - opinia (1) Polecam, świetna szkoła, tu się nauczysz ! Remi Lektor angielskiego - opinia (1) Polecam i zachęcam do pracy w tej szkole językowej ;) Lektor angielskiego T. - opinia (1) Przystępne ceny, świetni lektorzy i zgraną grupa Oczywiście polecam:-) T. Paulina - opinia (1) Do tej szkoły trafiliśmy z polecenia znajomej podczas szukania szkoły... Paulina Olek - opinia (1) Przemiła i kompetentna obsługa, udało się szybko rozpocząć zajęcia... Olek Klient - opinia (1) Syn nareszcie odważył się odzywać po angielsku i to wszystko zasługa zajęć w... Klient