Szkoła policealna COSINUS ??

Czy ktos moze wybiera sie od wrzesnia do cosinusa w Gdansku? chce tam isc a nie wiem czy warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moim zdaniem warto, szkoła jest w pełni darmowa i naucza na dobrym poziomie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciekawa opinia, dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Cosinus polecam. Bardzo fajna szkoła, całkiem darmowa z ciekawą ofertą. Wszystkiego uczą czynni zawodowcy. Jestem na masażu, zaczynałam w Gdańsku, kończyłam w Krakowie i najchętniej poszłabym drugi raz!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślę że warto, szkoła godna polecenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, uczęszczam na masażystę, bardzo mi się podobają zajęcia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodzę na technika usług kosmetycznych i bardzo polecam :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja nie, ale jak znajdziesz kierunek który Ciebie interesuje to jakie znaczenie gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uczęszczam do innego miasta ale serdecznie polecam wszystkie cosinusy :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do Cosinusa ogólnie warto :) Bardzo dobre warunki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cosinus to bardzo fajna szkoła, chodzę na masażystę i jestem bardzo zadowolony z prowadzonych zajęć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta szkoła to kpiny..... aby zaliczyć semestr musisz mieć 50% frekwencji i do tego na koniec semestru egzamin pisemny, a następnie ustny!!! Szkole zależy tylko na nowych słuchaczach, a potem ich tak zniechęcają aby sami odeszli - niedopuszczeniem do egzaminu lub oceną negatywną! Szkoła chwali się skutecznością zdawania matury, ale zanim się tam zapiszecie zapytajcie ile osób zapisało się na pierwszy semestr i ilu z nich dotrwało do końca!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto, warto to super szkoła, tylko w cosinusie można uczyć się naprawdę za darmo :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do cosinusa warto się zapisać, szkoła zaoczna i darmowa. Jestem na masażyście - super kierunek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Muza musi grać. (2292 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....