Przerost formy nad treścią (2) Szkoła Amerykańska zaczyna przypominać fabryczkę do produkcji uczniów.... rodzic Świetna szkoła (1) Moje dziecko chodzi do szkoły z uśmiechem na ustach, a płacze wtedy kiedy nie... Piotr SZKOŁA (3) JESTEM ABOSELWENTKĄ TEJ SZKOŁY. UCZĘSZCZAŁAM DO NIEJ PRZEZ 6 LAT, W TYM... ABSOLWENTKA
Świetna Szkoła (1) Moim zdaniem najlepsza tego rodzaju szkoła w Trójmieście. Nigdzie indziej... Były uczeń J. - opinia (2) OPINIE O NISKIM POZIOMIE EDUKACYJNYM SZKOLY SA ABSURDALNE. O POZIOMIE... J. świetna szkoła (1) Moje dziecko szkołę juz skończyło. Angielskim posługuje sie biegle i mogę z... zadowolona mama Szkoła jak nie szkoła (1) Jestem absolwentką tej szkoły, i jako była uczennica mam prawo stwierdzić, że... ZG Po pierwsze kreatywność (1) Amerykańska Szkoła Podstawowa otworzyła mojemu dziecku drzwi do dalszej... rodzic absolwenta nie jest tak źle (1) Uważam, że opinie poniższe są krzywdzące. Moje dzieci uczą sie w tej szkole,... matka Dobry pomysł - złe wykonanie (1) Pomysł na naprawdę wykładowy angielski jest super - i naprawde jest ten... i rodzic i nauczyciel