Katarzyna - opinia (1) Świetna szkoła, która dba o ucznia. Córka szczęśliwa, uśmiechnięta. Mimo, że... Katarzyna Pelagia - opinia (1) Nauka wśród rozwydrzonych, niewychowanych dzieci. Pelagia Hanna - opinia (1) Fatalny poziom angielskiego u nauczycieli. Nieciekawe zajęcia dodatkowe.... Hanna
Co Myślisz o Amerykańska Szkoła podstawowa w Gdyni (1) Zastanawiamy się na wyborem szkoły dla naszego syna. Do tej pory uczęszczał... Grzegorz szkoła na lata (15) Jestem mamą 2 dzieci uczęszczających do tej szkoły z których jedno ukończyło... wierna mama Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. (1) Już dzisiaj i ja mogę się wypowiedzieć bezpiecznie,i nie chodzi tu o mnie... asi Zdecydowanie polecam:) (2) Jestem uczennicą klasy 6. Rozpoczęłam moją przygodę w tej szkole w 2009 roku.... Uczennica klasy 6 Wysoki poziom nauczania i rewelacyjna atmosfera! (1) Kompetentne i życzliwe grono pedagogiczne,niesztampowe lekcje, masa ciekawych... mama pierwszoklasistki Opinia (1) Zgadzam się z poniższą opinią. Uważam również, że szkoła bardzo dobrze... mama Szkoła Amerykańska (1) Bardzo świadomie wybrałam tę placówkę dla najmłodszego dziecka. Dwoje... mama bardzo duży spadek jakości nauczania i pogorszenie atmosfery w szkole (8) gdy zapisywaliśmy dziecko do szkoły byliśmy bardzo zadowoleni z atmosfery w... tata nie polecam tej szkoły (7) Niestety bardzo wiele niedobrego dzieje się w tej szkole, szczególnie od... Dominika Jestem absolwentka (2) Dzieki niej swiat stoi dla mnie otworem. Wychowuja kosmopolitow, znajacych... K Nie polecam (1) Amerykańska Szkoła Podstawowa z wykładowym językiem angielskim w Gdyni -... Arek123 Szkoła doskonała! (3) Wszystkie niekorzystne opinie, pochodzą od rodziców, którzy mają dzieci,... Mama Doskonała szkoła! (2) Jak już ktoś nadmienił, o szkole świadczą uczniowie i absolwenci, a tutaj... Mamma Mia dobra opinia (3) Jestem rodzicem ucznia klasy zerowej. Mam kilkoro przyjaciół, którzy... rodzic Drogo, ale dzieciaki się uczą (1) Wiele rzeczy mi się nie podoba - mam wrażenie, ze rodzice sa traktowani jak... Mamusia polecam rodzicom myślącym o przyszłości swoich dzieci. (2) Dużo dobrych rzeczy mogłabym napisać o tej szkole. Przede wszystkim doceniam... Mariola kamila - opinia (3) niestety bardzo chcialam dać tam dziecko lecz z niechęciłam się cenami i... kamila