Szprychy.com

Sklepy i serwisy rowerowe

Straszyn, Objazdowa 5

Wiktor - opinia (1) Serwis rowerowy super, fachowa pomoc i doradztwo. Zawsze wszystko zrobione na... Wiktor Darek - opinia (1) Fachowo, w dobrej cenie, terminowo. Od 3-lat serwisuje trzy rowery . Zawsze... Darek Mg - opinia (1) Profesjonalna obsługa, spory wybór i fachowe doradzctwo. naprawde mega! Mg
Dramat!!! (1) Ponad miesiąc temu oddałem rower do serwisu "szprychy.com" Gdańsk-Przywidzka... Bulls 29er Autoryzowany Serwis Krossa? Kpina! (1) Zastanów się 2x zanim tam pójdziesz potencjalny Kliencie. Nie polecam... Kross Evado 7.0 Omijać to miejsce jeśli nie chcecie tracić czasu i nerwów (3) Od listopada 2015 borykam się z powyższym serwisem/sklepem. Sprawa trwa po... Paweł Porządna obsługa pogwarancyjna (1) Pomimo wielkich problemów z firmą Kross sprzedawca stanął na wysokości... Łukasz Pełna profeska (1) Przymierzalem sie do zakupu rowerow kilka tygodni. Pan w Koscierzynie... Soil Polecam Bardzo !!!!!!!! (1) Nic dodać nic ująć. Wraz z żona jesteśmy bardzo zadowoleni z usług... Darek Rozczarowanie (1) Cztery dni po zakupie w trakcie jazdy odpadł pedał. Całe szczęście nic mi się... Sebastian Grzymała Nie polecam (2) Rower wrócił do mnie w gorszym stanie niż przed wizytą w serwisie. Nie... Temidus Obsługa i serwis (1) Bardzo polecam salon, miła obsługa, inwidualne podejście do klienta. Serwis... Mateusz Nie polecam nikomu (2) Skandaliczne zachowanie sprzedawcy. Dzwoniłem z zapytaniem o dostepnosc... Michal Zepsuli mi rower (2) Oddałem rower do naprawy. Uszkodzona był kaseta. Wymienili chyba wszystko co... Niezadowolony Dziękuję za 2 życie mojego bajka (1) Serwis rewelka, mój stary zlomek smiga znowu jak nowy. Dziękuję. Dziwię się... Marcin trek Szprychy Straszyn (1) Lakes po remoncie - pszczółeczka. Kompetentnie i niedrogo. Polecam. Łosiu63 Zajebisty sklep (1) Fachowa obsługa klienta, bardzo ogarnięty serwisant. Ogólnie bardzo polecam... Przemek Polecam sklep!!! (1) Bardzo miła obsługa. Pan potrafił dobrze wytlumaczyc jaki rower bedzie... Natalia Szprychy (1) Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta oraz ilość i... Łukasz Szprychy- Polecam, super sklep (1) Polecam sklep Sprzychy w Straszynie, obsługa - pełen profesjonalizm.... Gregor