Sztuczka

Restauracje Catering Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 40

Marek - opinia (1) Po prostu rewelacja. To jest knajpa która od lat utrzymuje najwyższy poziom.... Marek Aga - opinia (1) Maestria smaków. Pysznie, miło i super wybór win. Aga And - opinia (1) Kuchnia na świetnym poziomie, imponujące wina, sprawny serwis, smaczne... And
Klient - opinia (1) Lokal ciekawy, obsługa zachowuje się jak by obsługiwali na co dzień królową... Klient Dobrze, ale nie fantastycznie (1) Klimat i wystrój przyjemne. Obsługa bardzo profesjonalna, jedynie prosiłbym... Grasica Dla mnie nr 1 w Trójmieście (1) Baaaaardzo smaczne i pomysłowe jedzenie, smak niesamowity, zaskakujące... Ewa Najlepsza restauracja w Gdyni! (1) Smaczne jedzenie pięknie podane na talerzu, menu urozmaicone z ciekawo... Karolina Bardzo smacznie (1) Miejsce z klasą, bardzo nowoczesna kuchnia, smacznie, niezłe wina, ceny... Krysia Pairing z piwem. (1) Niedawno mieliśmy przyjemność wybrać się na kolację "Craftowy Śledzik", czyli... Kamyk Swietna (1) Wszystko poprostu doskonale....Feeria barw i smakow na talerzu... Renata Najgorsza restauracja w Polsce. Jak dla mnie ? (3) Nie polecam. Masakra obsługa obrażona, potrawy prosto biedronki. Bo nawet nie... Tomek Pysznie! (1) Jedzenie pyszne, innowacyjne i z pomysłem. Niebanalne dania. Produkty jakich... Gosia Rewelacja (1) Byliśmy z narzeczonym na kolacji w tej restauracji i obydwoje nie mogliśmy... Agnieszka pysznie i wrocimy (1) Witam. Spedzilismy weekend rocznicowy z mężem w gdyni i specjalnie... Ewelina Zachwyceni :) (1) Niesamowite jedzenie, niesamowita obsługa, niesamowite opowieści o tym co na... Enna Niezapomniana przygoda (1) Tak, tak, tak! :) Kolacja we dwoje, obiad ślubny... wszystko udane :) Martyna Polecam :) (1) Jedzenie super. Wystrój do zmiany. Ceny w miarę (tu rozdroże pomiędzy smakiem... KK Polecam (2) Prawdziwa perełka na trójmiejskim szlaku kulinarnym.Odwiedziłam ją... Gdynianka Polecam!! (1) Obsługa w pełni profesjonalna, znajomość dań wyśmienita. Umiejętność doboru... Karolina Najwyższa półka (2) Jest to restauracja, która może śmiało mierzyć się z tymi wyróżnionymi... Andrzej Nowecki