Mariusz - opinia (1) Kompetencja, wiedza, jakość wykonania najwyższych lotów. Instalacja lepsza... Mariusz Kasia - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do problemu oraz do klienta. Gwarancja... Kasia Polecam (1) Byłem już parę razy w tym warsztacie widać że Panowie solidni ... Zawsze na... klient
Rozczarowany (2) Witam .Oddając samochód z rana do końca dnia nie zdiagnozować... jan Polecam (1) Profesjonalizm, terminowość, wykształcenie i praktyka. Tak trzymać! Janzal mocna 4 (1) robota się dzieje i widać to, jednak ceny mogą być niższe (wiadomo polaczek... Piotr MEGA DOBRZE ! (1) Panowie słowni. Znają się na rzeczy. Dobry kontakt super robota. Moja 14... Marcin Tęgie Głowy z zapałem do działania (1) Chłopaki mają pojęcie o elektronice - 2x byłem w ich warsztacie i zawsze... Mosiak Fachowcy godni polecenia (1) Jestem bardzo zadowolony z przeróbki instalacji elektrycznej mającej na celu... Krzysztof Szybko, sprawnie, konkretnie (1) Szybka naprawa, dobry kontakt z klientem, widać że lubią to co robią. olo Fachowcy z prawdziwego zdarzenia! (1) Profesjonalne podejście, przystępność cen i pełen profesjonalizm, oraz bardzo... tr Badrzo dobry Warsztat, godny polecenia (1) świetni fachowcy, rzeczywiście wiedzą co robią. W parę godzin reanimowali... Marek Szybko i Profesjonalnie tak wyglądało uruchomienie mojej A6 (1) Świetna jakość usługi. Moje A6 zostało zablokowane przez alarm, przez 2 dni... Łukasz P. BArdzo fajna firma, fachowcy, (1) Świetna firma. W temacie elektroniki postawili moją A4 na nogi! Polecam w... Michał Fachowo i sprawnie (1) Kompetentni młodzi ludzie. Sprawnie zmienili mój stary radioodtwarzacz na... dario Wart polecenia! (1) Kupowałem i montowałem CB radio. Usługa profesjonalna i w rozsądnej cenie.... manix BARDZO POLECAM!! (1) Bardzo w porzadku ludzie. Dopiero rozkrecaja interes wiec ceny są bardzo... Pitero Szybko i profesjonalnie. (1) Miałem problem z uruchomieniem silnika, zadzwoniłem i od razu panowie... kes