Molly - opinia (1) Polecam szczerze, skończylam Stylizacje paznokci z certyfikartem Semilac.... Molly absolwentka - opinia (1) Serdecznie polecam tą szkołę , bardzo sympatyczna atmosfera , nauczyciele jak... absolwentka Podologia niczym farsa (1) Niestety nie polecam. Wiem, ze kierunek w Gdańsku czy w innych miastach jest... Agnieszka
kosmetyczka (1) Dzień dobry, Zapisałam się w tym roku na technika usług kosmetycznych oraz... Kaśka Masażysta (1) Jestem na drugim semestrze masażysty . Kadrze naprawdę zależy na tym żebyśmy... Kszysiek Technik Weterynarii (1) Witam zamierzam zapisać się na ten kierunek pytanie tylko czy warto?! podobno... Ola szkoła (1) nauczyciele fajni, chociaż dużo wymagają... panie z sekretariatu zawsze... Zuzia ta szkoła to pomyłka (1) niestety, Panie w sekretariacie nic nigdy nie wiedzą, zmiany planów są... uczeń szkoły poziom nauczania w porządku, ale panie w sekretariacie to porażka (1) rozpoczęłam naukę na płatnym kierunku nauczania. informacje z sekretariatu... Kamila Dobra szkoła w odpowiedzi na dzisiejszy rynek :) (1) Niedawno miałam egzamin zawodowy, uczęszczałam na kierunek technik... Kasia Jestem bardzo zadowolona (1) Super szkoła, faj ni nauczyciele choć wymagający, egzamin zdałam na 98% wiec... moniś Kpina (1) Panie w sekretariacie umywają ręce od swojej niekompetencji. Posiadają w... małami wizaż (1) Aby przystąpić do nauki wizażu i stylizacji szukałam szkoły, która da mi... xyz Dekorator wnętrz (6) Chodzę do TEBu na dekoratora wnętrz, jestem bardzo zadowolona z wykładowców,... Sunny szkola dla naiwnych (2) gdy zaczynalem nauke ,dyrekcja wtym panie w sekretariacie zapewnialy ze... drwallex Podstawy psychologii i socjologii (2) Witam, w tym roku zapisałam się na ten oto kierunek, czy ktoś był już na tym... ojaaa technik farmaceuta (2) Właśnie trwa nowy nabór na farmację, zapisałąm się do tej szkoły jest ktoś... kesja Szkoła w porządku!!! (1) Ukonczylem w TEB Edukacja informatyke - bylo na prawde w porzadku. Niezly... FOX