B.M.K - ocena (1) Polecam każdemu biuro The House Nieruchomości, które oferuje bardzo korzystne... B.M.K Tetiana Ozhubko - ocena (1) Chciałabym serdecznie polecić usługi Pana Konrada Obsługa była nie tylko... Tetiana Ozhubko Marek Tomczyk - ocena (1) Chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem związanych z... Marek Tomczyk
Magda - ocena (1) Pełen profesjonalizm i widoczne doświadczenie rynkowe. Dla mnie bardzo ważna... Magda Maciek - ocena (1) Zdecydowanie polecam the house !!! Mieszkanie sprzedane w ekspresowym tempie Maciek Janek Woźniak - ocena (1) Stanowczo polecam firmę the house nieruchomości. Otrzymałem wsparcie w... Janek Woźniak Krzysztof - ocena (1) W pełni rekomenduję współpracę z firmą the house. otrzymałem kompleksowe... Krzysztof Karolina T. - ocena (1) Profesjonalne i przede wszystkim partnerskie podejście do klienta.... Karolina T. Anna T - ocena (1) Pani Alicja z firmy The House - jej pomysł na sprzedaż, zaangażowanie, wiedza... Anna T Martin - ocena (1) Dzięki waszej wiedzy i doświadczeniu, osiągnąłem zamierzone cele... Martin Adrianna i Mateusz Drobczyńscy - ocena (1) Szczere podziękowania dla Pani Alicji z która współpracujemy od lat. Byliśmy... Adrianna i Mateusz Drobczyńscy Mgda - opinia (1) Bardzo polecam biuro nieruchomosci the house. Współpraca z biurem to czysta... Mgda Anna - opinia (1) Chcialabym podzielic sie z Panstwem opinia nt. wspolpracy z p.Konradem ktory... Anna Edyta P - opinia (1) Polecam wszystkim w 200 % Edyta P Julia FLO - opinia (1) Serdecznie polecam to biuro. Pełen profesjonalizm i ludzie w 100% godni... Julia FLO Marek - opinia (1) Polecam współpracę z tym biurem. Pan Konrad szybko znalazł kupców na dwie... Marek Monika - opinia (1) Bardzo miła obsługa, pełny profesjonalizm, super kontakt i przede wszystkim... Monika Kinga - Wrzeszcz - opinia (1) Nie mogliśmy lepiej trafić, serdecznie polecam Pana Konrada ;) Kinga - Wrzeszcz Jan - opinia (1) Wysokiej klasy profesjonaliści, pełni energii, pasji i ogromnej kultury... Jan P i R Michałowscy - opinia (1) Pełen profesjonalizm, podejście do klienta i przede wszystkim uczciwość. Pan... P i R Michałowscy