Tako

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 21

Hmtchr - opinia (1) Jedzenie to chyba Meksyku na obrazku nawet nie widziało. Kiepskie gotowce.... Hmtchr Regina - opinia (1) Good service.exeptiona food.recomend cushion on The seat outside and... Regina Bieta - opinia (1) Zamówienie z dostawą. Zimne i bez smaku. Sądziłam, że jak meksykańska to... Bieta
Paweł - opinia (1) Najlepszy Meksyk w Gdyni, za każdym razem świeże i bardzo smaczne jedzenie !... Paweł Ka - opinia (1) bardzo miły lokal z dobry jedzeniem. Ka lokal w Gdańsku (1) odwiedziłem dziś lokal w garnizonie i muszę stwierdzić, że choć jedzenie było... heins zhammer Bez Dwóch Zdań, Cud Miód i Orzeszki!! (1) Nic dodać nic ująć, Cała ekipa jak i Dania najlepsze jakie mogły być,... Marcin Najlepsza restauracja meksykanska!! (1) Wszystko pyszne :* Paweł Przemiły czas spędzony w ... Tako (1) Jedzenie w tako niezmiennie pyszne.. Zamówiliśmy deskę przystawek tako, można... Zbyszek Najlepsza meksykańska knajpka w trójmieście (1) Bardzo smaczne jedzenie, przemiła obsługa. Ceny adekwatne do jakości dań.... Darek Bardzo mi przykro... ale tak nie można... (1) Odwiedziłem lokal ze swoją "lepszą połową" Niestety oboje wyszliśmy... Szymon Rozczarowana (1) Od pewnego czasu zbierałam się żeby odwiedzić to miejsce, poprzednim razem... Niemiło rozczarowana polecam (1) Bardzo polecam. Najlepsza meksykańska restauracja w trójmieście. xyz Dobre na szybki obiad (1) Dzięki za opcje wegańskie. Jedzenie jest smaczne i świeże jedzenie. Na minus... Ella Bardzo smacznie i nie drogo (2) Bardzo smaczne jedzenie, pysznie przygotowane. Nie rozumiem, że ktoś narzeka,... BEATA Porażka (1) Zamówiłam tortille Fish, mając ochote na zjedzenie ryby po czym otrzymałam... Julia Porażka pod każdym względem (1) Wybraliśmy się dziś do "Tako" z rodziną. Niestety zostaliśmy nie mile... Wiktoria Masakara !!!! (1) Czas oczekiwania na dania to 40 minut. Nie polecam, bo dania podane w taki... Andzia Chilli con carne obok chilli con carne nawet nie stało (1) Byliśmy wczoraj.Zamówiliśmy dwa razy burrito z chilli con carne.Na danie... bartek Polecam, warto wpaść (1) Przepyszne empanadas :)