Telepizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stągiewna 6

nigdy wiecej!!!!! (1) najgorsza pizza w gda ....nikomu nigdy bym nie polecil!!!!ciasto gumowe zero... michallgda ......! (1) Byłem kilka razy w wakacje, pizza może kiedyś była dobra ale teraz jest... Artur załosne (1) Kupiłam dziś jedną małą pizzę , doktorejdruga była gratis , niby gratis, bo... ol
Paranoja z nieprawdziwymi ulotkami (2) W Telepizzy zamawiałem dość często, ponieważ mieszkam niedaleko. Dość kuszące... Zdenerwowany Obsluga (1) Obsluga w lokalu jest straszna, nie kompetentna. Bywam w tej knajpie srednio... Gdanszczanka cierpliwość się wyczerpała. (1) Zawówiłam telefonicznie 2 kebaby z kurczakiem. Niestety ktoś pomylił sos... była klientka Smacznie (1) Polecam wszystkim pizzeria dobra maja bardzo dobre sosy i pizze:) polecam... Rastuch Smakowita z tradycja (1) Jestem klientem tele od wielu juz lat i bardzo ciezko bylo by przkonac do... L.E.W.Y Zamowienia do 24, a... (1) a o 23 jakis chlopaczek mowi ze nie dowioza, poniewaz zamowienia sa do 23.... Julia pozytywnie (1) moim zdaniem jest to najlepszy lokal telepizzy w 3mieście obsługa... gosia