Telepizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stągiewna 6

Nie korzystać z promocji (1) Nie warto korzystać z promocji typu 3 pizze w cenie 1. Pizze wykonane na... Niwini876 TRAGEDIA (1) Zawsze byłem stałym klientem Telepizzy, niestety czas oczekiwania prawie 2... Jakub Dostawa do domu (1) Zamawiałem od nich pizzę do domu. Dostarczona w takim czasie, jaki był podany... Klient
GDZIE TA OBSŁUGA?! (1) Byłam wczoraj w Telepizzy około godziny 20. Zamówiłam pizzę i ucieszona... Ilona Ulubiona pizzeria (2) W pizzerii jadłam tylko kilka razy , ale często biorę na wynos . Jedzenie... iza odradzam (1) Byłam w telepizzy z rodziną pierwszy raz od kilku lat. Poprosiliśmy o ciasto... ala zdecydowanie nie polecam (1) na jedzenie czekaliśmy bardzo długo. obsluga fatalna lokal niby odswiezony... mariusz Nie polecam (1) Obsługa oprócz przyjęcia zamówienia w ogóle nie istnieje. Plastikowe sztućce... Armia Shinsoo PORAŻKA!!! (1) W stalych odstępach czasu zamawiamy w lokalu na Stagiewnej pizze własnej... AISHA Miłe Zaskoczenie (2) W pierwszych dniach Maja pizzeria organizowała promocje na pizze. Zachęcony... Marek J. Niezłe pizze (1) Uważam ,że mają najlepsze pizze w Gdańsku.Dość szybki dowóz .Na miejscu... mika Najgorsza pizeria ! (1) Pizza bez smaku, mdła; obsługa z miną " nie chce mi się " ; piwo podane w... D. Nie polecam (1) Zamówiłam przez internet. Podobało mi się, że podano przybliżony czas... At ZENADA (1) ostatnio wybralam sie z moim chlopakiem na pizze...wybralismys lokal... PATRYCJA Nie polecam! (1) Bardzo długi okres oczekiwania. Brudne stoły, toalety zasyfione, martwe owady... Katarzyna K. żenada (4) wybrałem sie ze znajomymi do pizzeri. na pierwszy rzut oka było ok.... Paweł Uwaga na nowych! (1) Zamówiłam pizze z podwójnym serem, na średnim cieście w dostawie. Przyjechała... Kurczak Teraz jest o wiele lepiej (1) Znajomi opowiadali mi o tym miejscu ale jednak poszedłem i zastałem co... mAREK NAJGORSZA OBSŁUGA NA ŚWIECIE! (2) Ja mam dużo cierpliwości ale to jest CHLEW nie restauracja!! Po 1 pani... były klient Skąd wzieli się Ci ludzie co tam pracują?? (1) Chamstwo, prostactwo i ignorancja tyle mogę powiedzieć o obsludze, ktora jest... Kasia