Tenet

Wróżka

Gdańsk, Gdańsk

Dziękuje! (1) Komentarz pod spodem... Rozczarowanie? Jakie rozczarowanie?! Pani Asia jest... Inżynier Polecam z całego serca. (1) O kilku lat, kiedy mam trudne decyzje udaje sie do tzw. wróżek. U Pani Tenet... Michalina bardzo duza sprawdzalnosc (1) Korzystam z uslug od kilkunastu miesiecy. sprawdzalnosc naprawde wysoka.... Ad
Asiu...wielkie dzieki (1) Asiu wielkie dzięki za te miesiące pracy nad moimi kłopotami, nad... Marek porada godna polecenia (1) To już prawie kilkanaście lat doświadczenia zebranego w tej dziedzienie... Kazik A ja gorąco polecam (1) Przed laty , wtedy myślałam iż przypadkiem, trafiłam na wróżkę Asię. Wtedy... Ama Najlepsza w Trojmiescie a nawet i w całej Polsce (1) Gdyby nie pani Asia nie wiem jak przetrzymałabym okres niemowlęcy mojej... Marysia Polecam!!!!! (1) Pani Asia jest niezwykła!!! Jej wróżby w moim przypadku to 100% prawdy.... aliceee Polecam (1) Z usługi wróżki Tenet korzystałam pierwszy raz. Co mnie zaskoczyło to młody... Małgorzata Polecam (1) Bardzo pozytywna wrozka! Nie dosc, ze sprawdza sie to co wywrozy to jeszcze... ollala Polecam! (1) Z usług Pani A... korzystam od 2013 r., kiedy to już po pierwszym spotkaniu... Ania Najlepsza tarocistka, z uslug ktorej korzystalam (1) Korzystam z uslug Tenet od listopada 2012 roku i do tej pory nie zdarzylo... Karolina Stepek Szok (1) Minęło już dobre pare miesięcy od wizyty ale dopiro teraz zaczynam zauważać... Marzena