Tenet

Wróżka

Gdańsk, Gdańsk

Anna - opinia (1) Serdecznie polecam Panią Asię. Nie dość że jest naprawdę dobrą tarocistką to... Anna Maciej - opinia (1) Kolejne spotkanie zakończone pełną satsfakcją :) Można poznać różne drogi... Maciej Andrzej - opinia (1) Do Pani Asi trafiłem w kompletnej rozsypce po rozwodzie i bankrutującej... Andrzej
Kasia - opinia (1) Nie polecam.. w sumie niewiele wiem. Wróżba na najbliższe dni się nawet nie... Kasia Beata - opinia (1) P. Joanna to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Wróżby z przed 5 lat się... Beata Men 34 - opinia (1) Byłem sceptycznie nastawiony, bo od dłuższego czasu coś sie działo z moim... Men 34 Przemysław - opinia (1) Byłem dzisiaj u Pani Joanny. Wspaniała kobieta, miła i bardzo przyjacielska.... Przemysław Gosia - opinia (1) Pani Asia jest wspaniała od pierwszej wizyty poczułam się bezpiecznie ,... Gosia Anonimowy - opinia (1) Bardzo sympatyczna i konkretna osoba. Trafne wróżby i rady. Byłam kilka rady... Anonimowy ANGIE - opinia (1) Trafiłam do Pani Asi, gdy mój świat rozlecial się na kawałki. Z traumatyczna... ANGIE Czarodziejka (1) Pani Asia jest prawdziwą Czarodziejką. To dobra, życzliwa osoba,która nigdy... Kasia Pełen profesjonalizm ! (1) Polecam panią Asię wszystkim tym, którzy potrzebują zrobić porządek w życiu.... Pati Szczęśliwa (1) Moje życie było pasmem szczęścia w nieszczęściu z przewagą nieszczęścia... Anna to nie magia i cuda to realna pomoc (1) wiedza i szeroka świadomość to mnie ujęło , sprawdzalność 100 procent.... Izabela POLECAM !!!! (2) Pani Joanna to porostu pierwsza liga jeśli chodzi o wróżki . Mariusz Duże rozczarowanie, zerowa sprawdzalność.. (3) Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum postanowiłam wybrać się do wróżki... Oszukana Wspaniała kobieta (1) Byłam kilka razy u Pani Joasi. Dzięki niej z optymizmem patrzę na świat. Wie... Kasia Wybór należy do Was, ja osobiście polecam (1) Zawsze byłam raczej sceptycznie, nastawiona do tematyki tarota,... OdmienionA Wróżba meilowa (1) Podziwiam i szanuję Tenet za Jej dar i inteligencje. Trafiła w sedno z moimi... quqa80@gmail.com Bardzo duże serce i skuteczna pomoc (1) Pani Asia jest najbardziej skuteczną wróżką jaką znam, a korzystałam z usług... Katarzyna