Tenet

Wróżka

Gdańsk, Gdańsk

olkafasolka - ocena (2) Miła rozmowa z miłą osobą i to by było na tyle. Korzystałam 3 razy, w tym... olkafasolka Marzena - ocena (1) Poznałam Panią Asię dzięki koleżance, potrzebowałam innego spojrzenia, osoby... Marzena M. - ocena (1) P. Joanna zachwyciła mnie szeroką wiedzą z przeróżnych zakresów i... swoją... M.
zadowolony klient - ocena (1) korzystam od lat, wszystko się sprawdza, bez wyjątku, pełen profesjonalizm,... zadowolony klient Grzegorz - ocena (1) Do Pani Joasi trafiłem pół roku temu z ogromnymi problemami, natłokiem myśli,... Grzegorz Anna - ocena (1) Do p. Joanny trafiłam w 01.2023, z rekomendacji przyjaciółki, która... Anna Aga - ocena (1) Pani Joanna jest specjalistka w swoim fachu. Znakomicie czyta karty,... Aga Agata - ocena (1) Joanna jest nie tylko wyśmienity specjalistą ale również ciepłą i życzliwą... Agata XOXO - ocena (1) Każdemu, z czystym sercem, polecę wizytę u Pani Asi. Już na pierwszej wizycie... XOXO Maria - opinia (1) Polecam jeśli szukasz pomocy, wsparcia, spojrzenia na życie z innej... Maria Moni - opinia (1) Joasia to przede wszystkim cudowny człowiek. Miła, uprzejma, pomocna, pełna... Moni Ania - opinia (1) Byłam kilka razy u Pani Asi. Bardzo mi pomogła. Wizyty u niej stawiają na... Ania Syla - opinia (1) Bardzo ciepła i serdeczna osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.... Syla Iwona - opinia (1) Kiedy pierwszy raz trafiłam do Pani Asi byłam w totalnej rozsypce. Dzięki jej... Iwona Gosia - opinia (1) Empatyczna, cudowna kobieta. Pomaga w potrzebie i potrafi to robić. Oczyszcza... Gosia Klienta Sandra - opinia (1) Moja przyjaciółka odwiedza Panią raz w miesiącu, jeśli chodzi o mnie, jestem... Klienta Sandra Małgosia - opinia (1) Najlepsza wróżka jaką spotkałam. Wszystko w 100% się sprawdza. Pani Asia... Małgosia S. - opinia (1) Osoba o ogromnym sercu, którą darzę zaufaniem. Korzystam z usług pani Joanny... S. Bombel - opinia (1) Czyszcze się u Asi od lat, stawia mi karty, gorąco polecam. Bombel krystyna - opinia (1) Polecam Joanne, jest bardzo profesjonalna. Korzystałam już z wielu wróżek,... krystyna