Thai Thai

Restauracje Jedzenie na wynos

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63

profanacja kuchni tajskiej (2) nie polecam, profanacja kuchni tajskiej w wygurowanej cenie. niesmaczne,... xx NIE POLECAM (2) Dania nie mają nic wspólnego z tajskimi daniami, zupełnie inne przyprawy ,... Natalia Raczej nie! (2) szczerze... miejsce przereklamowane; zero wyrazu, klimatu, jedzenie nawet... majka
Selekcja klienta (2) Rozumiem selekcję w miejscach, gdzie jasno mówi o tym napis przy wejściu. Ale... Anka Bardzo niski poziom obsługi (1) Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu, ignorancją, a co za... agnieszka Restauracja na wysokim poziomie (2) Wybraliśmy się na walentynki do Thai Thai. Była to nasza pierwsza wizyta i... Monika RAŻĄCA IGNORANCJA (1) Nie polecam nikomu, restauracja niby na wysokim poziomie, ale niestety pan... Małgosia Anna - opinia (2) Jedzenie pyszne, ale osobiście wiecej tam się nie udam. Obsługa porażka to... Anna Marek - opinia (1) Jedyne co razi po oczach w tej restauracji to pan w garniturze (od kelnerki... Marek pyszne jedzenie, obsługa na zenujacym poziomie (1) Bardzo fajne miejsce,jedzenie super,ale co z ta obsługą?zmieniaja sie czasem... Anita Nigdy więcej !!!! (1) Już moja pierwsza wizyta w tej optycznie sympatycznej restauracji była... Gabriel Najlepsze jedzenie w Sopocie. (1) Obsługa mogłaby być lepsza, ale jedzenie rekompensuje wszystko. Moim zdaniem... Pietja Polecam! (1) Wysmienite jedzenie, nie spodziewalem sie az tak dobrego dania! Ceny nie sa... Piotr agnieszka - opinia (2) Pierwsza moja wizyta i niestety ostatnia.Choć zamówione dania były b.... agnieszka GORĄCO POLECAM (1) JAK NAJBARDZIEJ POLECAM,CHOĆ CIĘŻKO TAM O STOLIK W NIEDZIELĘ W GODZINACH... KRYSTYNA Z RODZINKĄ nie polecam (1) jedzenie monotematyczne inaczej zupa w kazdym przypadku czy to danie główne... marynarz za drogo (1) jedzenie dosc smaczne jednakze dosc dlugo sie czeka. ryby drogie i wiekszosc... cockers za drogo jak na jakość i wielkośc potraw (2) jedzenie jest OK ale stosunek cen do jakości mocno zaburzony. jedzenie... pola Efektownie i niewiele poza tym (1) Wystrój lokalu rzeczywiście na poziomie. Bogate menu, dość wysokie ceny. Czas... beresniak Tajowie z dawnej ZSRR (2) Tajowie w kuchni autentyczni, ale kuchnię tajska mają taką jakby byli dziećmi... ocypo