Titanium Dental

Stomatolodzy Implanty Protetycy Ortodonci Chirurdzy

Gdańsk, Stefana Drzewieckiego 9/1

Elzbieta - ocena (1) Witam Chciałbym się podzielić swoją opinią po wizytach w Dental Titanium.... Elzbieta Karolina - opinia (1) Człowiek tygodniami nastawia się na zabieg usuwania ósemek, który już kiedyś... Karolina Maria Sadowiak - opinia (2) Moja pani doktor stomatolog wysłała mnie do pana dr Stróżyka w celu... Maria Sadowiak
Aga - opinia (2) Trafiłam przez przypadek, bo inna klinika która spartoliła mi zęba kazała... Aga LM - opinia (2) Pełen szacunek za fachowość, podejście i cierpliwość do dorosłego dziecka z... LM Arecki - opinia (2) Z usług Titanium korzystam od początku powstania gabinetu wszystko zawsze na... Arecki Gosia - opinia (2) Zdecydowanie polecam! Bardzo wysoka jakość wykonywanych usług. Dr. Marcin... Gosia Sylwia O. - opinia (2) Jestem zachwycona :) Titanum Dental zrobil na mnie wrażenie juz od progu,... Sylwia O. Marcin - opinia (2) Bardzo profesjonalnie przeprowadzona usługa pod każdym względem. Serdecznie... Marcin Łukasz - opinia (1) Bardzo profesjonalny gabinet, wszystko na miejscu, implant wszczepiony przez... Łukasz Zadowolony jestem (1) Praca profesjonalistow na najwyzszym poziomie. Dzieki nim nie wstydze sie... Jan Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z pracy dr Marcina. Zdecydowanie polecam Renata Łukasz - opinia (1) Miła i profesjonalna obsługa z wysoką dbałością o komfort pacjenta; gorąco... Łukasz Wiesia - opinia (1) Miałam wszczepiony implant przez dr Leszka. Zabieg bezstresowy, bezbolesny.... Wiesia Anna - opinia (1) Polecam, profesjonalnie i bez stresu Anna Polecam (1) Obsługa na najwyższym poziomie. Rafał Wes - opinia (1) Długo meczylem się z źle zrobionymi zębami. Dzięki dr Leszkowi wszystko teraz... Wes Profesjonalizm (1) Bardzo mile doswiadczenie :) od doradztwa po wykonanie, serdecznie polecam! Magda Natalia - opinia (1) Wszystko na najwyższym poziomie! W rękach lekarzy czuje się bezpiecznie!... Natalia Ewelina N. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. polecam Ewelina N.