Tomasz Sujkowski

Weterynarze

Pogórze, Żółkowskiego 1

Lekarz z powołania (1) Polecam tego lekarza z ręką na sercu. Byłam u niego wielkorotnie nie tylko z... Joszka Kot Ramzes (1) Dziki Panu Doktorowi nasz kotek Ramzes żyje i ma się świetnie. Dziękujemy za... Kot Ramzes Najlepszy weterynarz (1) Pan Doktor kocha zwierzęta , chce je wyleczyć a nie zedrzeć kasę z... Marzena
Super Weterynarz (1) polecam wszystkim (ma wielkie serce dla zwierząt) Hanna Lekarz z powołania (1) Nie oddałabym mojego zwierzaka w ręce nikogo innego. Ann najlepszy wet (1) Lepszych nie ma po prostu! Odratował moje koty nie raz, nie dwa. Polecam... Dor. musialam byc miesiac na urlopie (1) moj psiak trafil z alergia...2 zastrzyki i gorzej w innej lecznicy... marian Operacja się udała :) (1) Nasza mordka czuje się dobrze a wiadomo że narkoza u wiekowego psa, do tego... Kocio najlepszy na lekarz ..powiedziałabym nawet, że cudotwórca :) (1) ..pies trafił do przychodni Pana Tomka w 2006 r., w stanie agonalnym.... kasia Niesamowity Weterynarz - oby więcej takich było... (1) Przyjeżdzam do Pana Tomka z Rumi z chomiczkiem. Może brzmi to śmiesznie, ale... Marta Pod wrazeniem.. (1) Doskonale podejscie do zwierzat, rowniez tych malych i trudnych w obsludze xD... Agnieszka Nic dodać, nic ująć (1) Pełen profesjonalizm, pasja i zamiłowanie... Odkąd się o nim dowiedziałam... jakaja Najlepszy (1) U Pana Tomka leczę moje zwierzaki od zawsze, pamiętam jak jeszcze przyjmował... Zwierzomaniaczka Z POWOŁANIA (1) Pan doktor z wielką empatią podchodzi do swojej pracy. Ma dużą wiedzę i... M. W. Rewelacja (1) Rewelacja ewa Z CZYSTYM SUMIENIEM` (1) POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LG JESTEM NA TAK! (1) Wspaniały lekarz. Wolno na niego liczyć w każdej sytuacji i o każdej porze,... Marta SUPER weterynarz! (1) Pan Tomek jest prawdziwym fachowcem, czuły dla zwierząt, bardzo miły dla... Iza Edyta - opinia (1) Pan Tomasz ma dużą wiedzę i niesamowite podejście do zwierząt. Bardzo polecam. Edyta ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Fachowość, troska, miłość do zwierząt, szacunek do człowieka, delikatność,... Krystyna Dudzis