Tomasz Sujkowski

Weterynarze

Pogórze, Żółkowskiego 1

Bożena - ocena (1) Najlepszy Wetyrynarz ️️z ogromna pasja leczy naszych pupili️polecam .Ogromne... Bożena Ania - ocena (1) Więcej empatii niż lekarze nasi. To weterynarz dzięki któremu moje psy żyją... Ania Ania - ocena (1) Pan doktor, wspaniały lekarz, cudownie opiekował się naszym Pafnucym przez 20... Ania
Joanna - ocena (1) Przemiły lekarz pełen profesjonalizmu. Polecam w 100% Joanna Iza - ocena (1) Profesjonalny, empatyczny, lekarz z sercem. Kolejki są tego potwierdzeniem.... Iza urszula - ocena (1) Długo się czeka w kolejce, ale naprawdę warto bo to weterynarz z pasją, a... urszula Darek - ocena (1) Wspaniały weterynarz Darek Ania.R - opinia (1) Lekarz na 6+ . Odratowal moja kotkę! Wielka empatia zarowno do człowieka jak... Ania.R Wojciech Kaminski - opinia (1) Pan Tomasz jest bardzo dobrym fachowcem weterynarii moja sunia chodzi juz 13... Wojciech Kaminski JJ - opinia (1) Jedyny minus to kolejka... Ale to o czymś świadczy... Konkretny, rzeczowy...... JJ Elżbieta - opinia (1) Jestem pod wrażenie podejścia do zwierząt dr Sujkowski to osoba na... Elżbieta AF - opinia (1) Super weterynarz - skupia sie na pomocy AF Najlepszy weterynarz ever :) (1) Przede wszystkim zależny mu na wyleczeniu , a nie na kasie :0 kocha zwierzęta... marzena Dziękuję!!! (2) Maksio był - do czasu - zdrowym psem. Jednakże, gdy coś się złego działo... zgagawa Gdynia WETERYNARZ Z POWOŁANIA (1) Trafiliśmy zupełnie przypadkiem - jak to w nowym miejscu zamieszkania.... Hanna i Ireneusz MAKUCH Krzysiek - opinia (1) Od kilkunastu lat korzystamy z pomocy Pana Tomasza. Wcześniej bywaliśmy u... Krzysiek Lekarz z Powołania (1) To jest lekarz który leczy i pomaga ludziom w leczeniu choroby swoich PUPILI... Marek Ewa WIRKUS Weterynarz z powołania (1) Rewelacyjny lekarz! Pomaga jak może, niezależnie od tego, czy ktoś ma kasę... Tomek człowiek o dużym sercu (1) Pan Tomasz to profesjonalista, nie traktuje zwierząt przedmiotowo, sam mam... Michał P. Simply The Best (1) Nasz kocur FoFo był pacjentem Pana Tomka od swego urodzenia. Nic wielkiego... Julita