Tomcar Gaz

Instalacje gazowe

Gdańsk, Siennicka 7

Andrzej - opinia (1) Jestem stałym klientem warsztatu. Wszystkie usługi w zakresie instalacji... Andrzej Wojtek - opinia (1) Serwis instalacji gazowej w Shevrolet Aveo 213. Profesjonalnie,szybko i w... Wojtek Polecam. Szybko, sprawnie i konkretnie. (1) Wszystko w umówionym terminie, zrobiono więcej niż się spodziewałam. Super. Natalia
polecam (1) gaz zalozony w tomgaz 7 lat temu, wszystko gra, chlopaki sa w porzadku,... tommy cześć (1) znalazłem w internecie, byłem tam pierwszy raz i jestem w pełni zadowolony.... Krzysztof To fakt są dobrzy !!! Nie sądziłem, iż znajdę kogoś kto zna robotę i nie pieprzy głupot ... (1) Witam, na swojej instalacji przejechałem już prawie 200 000 tys. była... TM Wszystko świetnie (1) Pełen profesjonalizm, świetna i pomocna obsługa. Polecam! ania najlepszy warsztat (1) Powyzsze slowa za cala recenzja...jezdze tam od lat-jestem klientem ze... mario tak powinno być! (1) Panie i Panowie, z przyjemnością dzielę się opinią dotyczącą usług... NiKA 4 samochód na gazie -polecam (1) Polecam, obsługa, fachowość , cena bez zarzutu. Asia POLECAM !!! (1) Tak dobrze ze az wstyd sie przyznac(by nie czekac w kolejkach) Wszystko... flydutchman polecam (1) Zagazowałem u nich skode niecałe 2 lata temu. Przejechałem 40 tys i...nic się... arek Polecam ten warsztat (1) To już III auto zagazowane w tym warsztacie i nie mogę nic zarzucić. Wszystko... Darek Polecam kolejne auto gazowane u nich. (1) Polecam w 100% to już kolejne auto gazowane u nich i jak zawsze pełen... DD Polecam po raz 2-gi gazowałem u nich. (1) Polecam drugie auto zagazowane u nich i wszystko jak należy pełna kultura... DD Jestem 100% na tak (1) Po prostu z****iście wszystko tak jak to powinno być wykonane, otwory po... Czarna Mulpa Super warsztat,fachowcy wiedzą co robią (1) Dopasowują instalacje LPG na potrzeby danego auta aby nie przepłacać z... Jacek Osobiście polecam (3) Profesjonalna obsługa, przystępne ceny!!:) pozdrawiam serdecznie Nasty polecam (3) Warsztat polecił mi poprzedni właściciel mojego auta. Polecam, problemem są... A. Byłem montowałem i polecam (1) Facet wie co robi elegancko wszystko zamontowane żadne kable się nie walają... DD