Tom's Diner

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 47

Jest fajnie (1) Ogólnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo miła obsługa. Czekaliśmy ok 40 minut na... Zadowolony Waldy Najlepsza Restauracja w Trójmiescie ! (1) Dla tych hejterów co negatywne opinie wystawiają to krzyż na drogę widać ze... misieeeeek111 Jest Bardzo Smacznie (1) Nadal to miejsce zachwyca i zachęca do odwiedzin !! Trzymajcie tak dalej, a... Dziewczyna
MEGA! (1) Byliśmy pierwszy raz. Super klimat, jedzenie i obsługa. Burger i papryczki... Gość Ogólnie OK + (1) Nie będę narzekać, byliśmy 2razy, w tym roku co prawda nie, ale niedługo znów... Aneta Jedzenie ok, obsługa beznadziejna (1) Jw Carina Obsługa klienta. (1) Witam, niestety ostatnia wizyta w lokalu Tom's dinner nie była przyjemna.... Łukasz Jestem zadowolony, bardzo dobra restauracja (1) Ostatnio przypadkowo trafiliśmy tam z rodzinką (4 osoby w tym 2 dzieci -> 0,5... bamberix Smacznie i ta obsluga! (1) Bywam w Tom's regularnie i nigdy nie naciolem sie na smak lub jakosc... tom1ak Pysznie! (1) W Tom's Diner bywałam już kilkakrotnie i za każdym razem wychodziłam... Alen Pycha!!! (1) Obsługa super, kelner bardzo miły i pomocny. Jedzenie smaczne i bardzo duże... Mika jedzenie niestety bez smaku a obsluga bardzo slabo (1) nie polecam!!! zupa pomidorowa koszmar, cheeseburger bez smaku cieknacy woda.... klientka Niestety (1) W tą niedzielę niestety ponownie się zniesmaczylem brakiem Toms chicken, jak... Piotr Zachwycona (1) Serdecznie polecam tą restaurację. Byłam w niej już kilkakrotnie i ani razu... Anna Super wystroj, hamburgery wyjątkowo słabe (1) Z góry mówię, że nie jestem specem od hamburgerów, ale ten, który dzisiaj... 12q Brak tylko dobrego jedzenia poza tym super. (1) Lokal fajny. Pani blondynka przemiła... Brak tylko dobrego jedzenia. Porcje... Figi swietna restauracja! (1) Pierwszy raz byliśmy z mężem na obiedzie i byliśmy stuprocentowo zadowoleni.... Basia Smaczne miejsce. (1) Fachowa obsługa, poprosiliśmy o podanie najpierw przystawek, następnie dania... Karola Polecam! (1) Wizyta w lokalu należała do udanych. Zarezerwowany stolik czekał na nas.... Daria super (1) Trafiłam do tej restauracji przypadkiem, byłam w Gdyni i potrzebowałam zjeść.... Bożenka