Fotki z imprezki (36) Mam pytanko - które z Was ma fotki z ostatniej imprezki(?)Czy nieśmiało mogę... malutka25 Urodziny.... (13) Dzis moja siostrzyczka (nie ta mondzrzejsza...inna) ma urodzinki...:P wiec... Wiemkszy cudowny świat dziecięcych marzeń (5) jak dobrze było być dzieckiem, niektórzy z was jeszcze nim są ....nie martwić... szczęsliwa
export (11) witam serdecznie. Mam do was pytanie, a ogolnie chodzi mi o "cos" co moglbym... Pyton Jesteś panią domu, czy twardzielką? (11) Panie domu: Jeśli przypadkiem przesolisz zupę, wrzuć do gotującej się zupy... gdanszczanka102 PRZYJACIEL (36) niech ktoś mi powie: czy może istnieć prawdziwa przyjaźń i tylko przyjaźń... weronika Microsoft Access (5) potrzebuje jakichs przykladowych plikow, prezentacje, jakies faq itp... Antyspołeczny czas leczy rany? (37) wielu z nas jest okaleczanych przez los i szuka ratunku lub......czy to... szczęsliwa SAMOTNOŚĆ (27) Mam 23 lata i jestem samotna.Nie ma takiej osoby, z którą mogłabym pójść... Maria dziewictwo (22) jestem dziewicą a mama juz 24 lata co wy na to wawa KURS TAŃCA (26) no właśnie ,minęło lato ,siedzę w domu i muszę z niego wyjść, już dawno... szczęsliwa piję kawę i... (24) ...i nie pracuję , bo wiadomo że jak poświęcamy sie przyjemnościom to napewno... szczęsliwa forum po latach... (7) Tak siedzę i przeglądam wątki z ostatnich dwóch tygodni i nawiedziła mnie... gamrep Poszukiwanie miłości 'na siłę' - co o tym myślicie ?? (17) Witam !! Sam kiedyś taki byłem. Znam trochę osób, które teraz takie są -... Krzychu_25 sssss (4) sddfdsfdsfsfdsfdsfs gdg nicki-to ciekawy wąteck (16) ...występując na forum podpisujesz sie pseudonimem/nickiem/....nikt/prawie... jewka No i sie skonczylo. (5) Jakze sie ciesze ze niektorym sie skonczyly te wolne dni od pracy. Bo juz... Manor Emotki (9) Wasze zdanie na temat tego fenomenu, hehe, ale to okreslilem... Emotki,... Antyspołeczny Stare wątki (7) Są wakacje, część z naszych stałych forumowych pisarzy ma... Antyspołeczny "fakty i opinie" czy "forum"? (18) a ja mam do Was takie pytanko! Czy Wy, zagorzali forumowicze pisujecie tylko... CPN