Olga - ocena (2) Punktualnie i sprawnie zrealizowana usługa wnoszenia mebli Olga Jan - opinia (2) Profesjonalne usługi. Dobry kontakt, pomocny kierowca. Jan Patryk - opinia (2) Ekipa była na umówioną godzinę. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Nie było... Patryk
Jacek - opinia (2) Wszystko dobrze, nie mam pytań :) Jacek Ryszard - opinia (2) Bardzo sprawnie i terminowo. Polecam !5 Ryszard K - opinia (2) Profesjonalnie i szybko.Panowie byli o czasie. K Joanna - opinia (2) Panowie bardzo sprawnie wniesli i skrecili rogowke. Szybko i sprawnie udalo... Joanna Bozena - opinia (2) Szybko, sprawnie, bezproblemowo . Bozena Klient Gdynia - opinia (2) Wszystko zgodnie z ustaleniami. Ceny Ok,dbanie o przedmioty klienta. Klient Gdynia Klient - opinia (2) Polecam,dobry kontakt, dobra cena. Wszystko ok Klient Andrzej - opinia (1) Chłopaki po prostu znają się na robocie. Polecamy ! Andrzej Katarzyna - opinia (1) Przewóz moich rzeczy przebiegł szybko, sprawnie i bezpiecznie. Polecam. Katarzyna Zet - opinia (1) Świetnie zorganizowani, kontaktowi, uczynni Panowie. I do tego przemili.... Zet Maciej - opinia (1) Firma której można zaufać przy przeprowadzce. Polecam. Maciej Arek - opinia (1) Solidna firma, przewiezli bezpiecznie wszystko do mojego nowego mieszkania.... Arek Helen. - opinia (1) Dobrze, że są takie firmy, miałam kilka walizek do przewozu i dwa mebelki,... Helen. Andrzej - opinia (1) Panowie szybko, sprawnie i bez żadnych uszkodzeń zrealizowali moją... Andrzej Paweł - opinia (2) Bardzo dobra firma, wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami, polecam w 100% Paweł Marek - opinia (2) Przeprowadzka przebiegla sprawne, co najwazniejsze nic nie uleglo... Marek Maciej - opinia (1) Bardzo sprawna ekipa. Przeprowadzka przebiegła czysto i profesjonalnie.... Maciej