Marek - opinia (1) Panowie profesjonalnie podchodzą do sprawy! Bardzo sprawna uśmiechnięta... Marek Wioleta - opinia (1) Bardzo szybko i solidnie zrealizowane zlecenie. Polecam Wioleta Małgosia - opinia (2) Pan właściciel słowny i bardzo uprzejmy. Panowie wnoszący meble bardzo się... Małgosia
Karol - opinia (1) Bardzo sprawna ekipa, kilka razy korzystałem i będę ich chwalił gdzie się da... Karol Ola - opinia (1) przewóz mebli przebiegł szybko, sprawnie, bezproblemowo, bez uszkodzeń -... Ola Joanna - opinia (2) Z całego serca polecam firmę tragarzówka. przeprowadzka przeprowadzona... Joanna Przemysław - opinia (1) Szybko sprawnie Polecam Przemysław Wojciech - opinia (2) Rewelacja! Niezwykle mili Panowie, bardzo uważali na wszystkie rzeczy, aby... Wojciech Marcelinka - opinia (1) Świetna ekipa! Silni i kulturalni i o to chodzi. Właściciel bardzo miły,... Marcelinka adam - opinia (1) Fantastyczna ekipa, bardzo pracowici panowie. Jestem zadowlony i polecam z... adam mistrzowie (2) Jestem bardzo zadowolony ! Dziękuję i polecam. adam. anka - opinia (2) Prawdziwy serwis przeprowadzkowy. Panowie poza noszeniem mebli pomogli mi... anka Gabriela - opinia (2) Sprawnie, profesjonalnie. Panowie bardzo uprzejmi i pomocni :) jak... Gabriela Anita - opinia (1) Polecam!!!!!!!!!!!!!! Bardzo ostrożni i sprawni panowie ;) Anita martha - opinia (1) Zdecydowanie zgaddzam się pozostałymi opiniami :))) bez stresu i bez... martha WAL - opinia (1) Bardzo przystępne ceny, polecam każdemu. Wysoka jakość usług !!! WAL Marta - opinia (1) Panowie, bardzo dziękuję Marta Zadowolony (2) Pełen profesjonalizm, bardzo wysoka kultura osobista i nieocenione... Mariusz Najlepsza firma na świecie!!! (2) Super szybka, profesjonalna, kulturalna, z poczuciem humoru ekipa. Bardzo... Roma najlepszy serwis przeprowadzkowy (1) Ekipa rzczywiście oferuje wszytkie uslugi związane z przeprowadzkami, do tego... Angela