Monika - opinia (1) Miłe przytulne miejsce. Choć czasem długo się czeka na potrawy (w weekendy... Monika Julia - opinia (1) Lokal o bardzo uroczym włoskim klimacie. Jedzenie przepyszne. Wraz z... Julia Damian - opinia (1) Odwiedziliśmy wraz z żoną ten lokal dwa dni temu - piątek wieczór - w... Damian
Jaro_94 - opinia (1) Przemiła obsługa, jedzenie jeszcze lepsze! Prawdziwie włoska kuchnia, widać,... Jaro_94 Kasia - opinia (1) Bardzo miłe klimatyczne miejsce. Obsługa bardzo uprzejma. Pizze i pasty... Kasia Najlepsza pizza w Osowej... (1) Tylko dlatego, że reszta lokali to typowo ‚osiedlowe’ pizzernie oferujące... Michał REWELACJA (1) Rewelacyjny rodzinny klimat, pyszne menu, cudowny wystrój. Polcecam wszystkim... Alicja Wspaniała restauracja (1) Bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę, cudowne jedzenie. Rewelacyjny... Patrycja Kowalska Polecam wszystkim! (1) Bardzo dobre jedzenie, klimat restauracji, wystrój i menu pozwalają się... Jagoda Czy dobrze? (1) Do restauracji przyjechałam z polecenia, nie było nikogo a już na sam... \\\\ Wyśmienite makarony (1) Serdecznie polecam serwowane w Trattorii makarony oraz pyszny krem z cukinii.... Angelika Włoska restauracja w Polsce (1) Mamy szczęście, że na tak odległej dzielnicy jaką jest Osowa została otwarta... Agnieszka W. Polecam! (1) Na randkę, spotkanie rodzinne, biznesowe, zalanie smutków i żali oraz... Elka Super pizzeria osiedlowa (1) Chodzimy rodzinnie bardzo często, rownież zapraszamy znajomych na wspólne... Beta Pyszna pizza i nie tylko - polecam smakoszom (1) W restauracji byłam już wielokrotnie, wiele razy zamawiałam też... Dominika Polecam z czystym sumieniem :-) (1) pizza - obojętnie która - jedna z lepszych jakie można zjeść w 3mieście ;... Dorota stali goscie (1) miłe dla podniebienia czekadełko, wyborna pizza niczym nie różni się od tej... Madlenn Prawdziwa włoska pizza (4) Odwiedziłem Trattorie za namową znajomych, którzy są stałymi klientami. I... Piotrek polecam! (1) W restauracji byłam wczoraj, ponieważ miałam wielką ochotę na makaron.... Ida Prima sort! (1) absolutnie rewelacyjna pizza, nawet chyba najlepsza jaką jadłem w Polsce,... Kuba