Polecam (1) Byłem w Gdyni po drodze do Szwecji, przyjechaliśmy kilka godzin przed promem... pik pyszne jedzenie (1) Byliśmy tam po raz pierwszy. Miejsce polecili znajomi, bywalcy knajp.... Gos Ciekawie :) (4) Wszystko super ale a) lokalizacja straszna b) mały parking c) bardzo nie... klient
Miejsce na podium (1) Byliśmy tu kilkanaście razy, bo uwielbiamy z żoną włoskie jedzenie. To... Rondone polecam (1) jak tylk mogę to odwiedzam Ich, niestety bardzo kiepski dojazd, ale jedzenie... Marta Miejsce godne polecenia (1) Pyszne jedzenie , urocze miejsce i iście włoska atmosfera pełna smaku i... Ewelina Miła niespodzianka!!! (1) Trafiłam tam zupełnie przez przypadek, niezbyt korzystna lokalizacja,a szkoda... Martinii PYCHOTKA!!! (1) REWELACJA!!! NIEBO W GĘBIE!!! RAJ NA ZIEMI!!! TO JUŻ MÓJ CZWARTY RAZ W... Monika od dzisiaj nie polecam (6) pierwszy raz bylem bardzo zadowolony, lecz dzisiaj totalna porazka....... Artur Czy te opinie piszą tu właściciele ? (2) Przeczytałem pozytywne opinie o knajpie i przyjechałem ..... Ktoś nawet... Marcin Pycha pycha i jeszcze raz pycha! (1) Gorąco polecam wizytę w pizzerii Di Strada!Jedzenie jest przepyszne!Naprawdę... Olik Nie ma lepszego miejsca nie tylko w Gdyni, ale w calym Trojmiescie! (1) Moja opinia wyraza najwyzszy zachwyt i jest poparta wielokrotnymi wizytami w... Marzena U. Zdecydowanie polecam (1) Di strada to moja ulubiona restauracja w Gdyni- pyszne jedzenie, porcje w sam... macdo Klimatycznie, pysznie! (1) Serdecznie polecam wszystkim miłośnikom włoskiego jedzonka. Pyszne bułeczki z... M.T. Bardzo smacznie (1) Mam kilka ulubionych dań - głownie makaronowych. Zawsze są pyszne i zawsze... Edyta FANTASTYCZNE JEDZONKO (1) Jadam w Di Stradzie dosyć często i muszę powiedzieć, że to mój ulubiony lokal... Dominik Maestria (1) Nie rozwodząc się zanadto powiem krótko - dla mnie bomba. Niepozorne z... F. Świetna knajpka (1) Bardzo smaczne i syte jedzenie, miła obsługa, przystępne ceny. Jestem stałym... Piotr Mój ulubiny lokal w Gdyni (1) Mają najlepszą pizze w trojmieście, inne potrawy też bardzo smaczne, w... sunny Karol - opinia (1) Wbrew temu co piszą poniżej, uważam, że atmosfera w Di Stardzie jest bardzo... Karol