marek b. - opinia (1) Bardzo smaczne, zawsze zapraszam swoich gości do tego miejsca jeżeli mają... marek b. Małgorzata - opinia (1) Jak zawsze pyszny łosoś pozdrawiam, Gosia Małgorzata Ja - opinia (1) Miło,przyjemnie,smacznie,zapraszamy Ja
Paulina - opinia (1) Najlepsza restauracja w Trójmieście Paulina Katarzyna - opinia (1) Stołuję się tam od lat i zawsze wychodzę najedzona i zadowolona.Polecam! Katarzyna Ptyś - opinia (1) Idealnie Świetne miejsce,pyszne jedzenie ️ Ptyś Ania - opinia (1) Zawsze smacznie, nigdy się nie zawiodłam na pizzy jak i innych daniach z menu Ania Marek - opinia (1) Jedna z pierwszych i najdłużej działających z piecem opalanym drewnem. Zawsze... Marek Paulina - opinia (1) Przepyszna pizza świeżo po powrocie z Włoch trafiliśmy tam jako "przedłużenie... Paulina Klient - opinia (1) Bardzo smaczne jedzenie polecam!!! Klient DaMa - opinia (1) Miła obsługa, przytulne miejsce, romantyczny klimat, krótki czas oczekiwania... DaMa Pizza (1) Pizza pyszna, już dawno nie jadłam tak dobrej quattro formaggi... naprawdę... Dana Najlepsza:) (1) Pycha.... tak trzymać. ... Karola najlepsza kuchnia włoska (2) chodzę tu od lat. Nie ma lepszej restauracji włoskiej , jeżeli chodzi o potrawy. Maciej Di Strada (1) Witam naprawde ukłon dla właścicieli pomimo iz sa na rynku juz tyle lat to... Rys Rewelacja (1) Wybraliśmy się z chłopakiem do Trattorii na pizzę. Fenomenalna! Na pysznym... Paulin drogo i brudno (1) Pizza bez zarzutu, ciasto smaczne, dodatki bez zachwytu, brak sosu. Natomiast... Kasia Rewelacja (1) Kilka razy bywalem na obiedzie z rodziną zawsze mi bardo smakowało, więc... Rodzic Gdzie się podziała dawna di Strada? (1) Wpadam tu okazjonalnie, przejazdem. Zawsze byłam zachwycona, mimo... pluplu Szkoda gadać (1) Byłem w Di Stradzie z dziewczyną bo poczytałem w Internecie, że jest to jedna... Wojciech