Monika&Krzysiek - opinia (1) Gorąco, z całego serca polecamy tych Trzech Przystojnych Mężczyzn, którzy... Monika&Krzysiek Patrycja i Krzysztof - opinia (1) To co chłopaki zrobili na naszym weselu przeszło nasze najśmielsze... Patrycja i Krzysztof Dagmara i Łukasz - opinia (1) Jesteśmy zachwyceni tylko jak tu ująć w słowa, by wyrazić jak bardzo? Zabawa... Dagmara i Łukasz
Patrycja i Krystian - 7.09.2019r. - opinia (1) Szukając oprawy muzycznej na nasze wesele mieliśmy spory dylemat, czy zgodnie... Patrycja i Krystian - 7.09.2019r Super Chłopaki, super zabawa, extra atmisfera!! (1) Polecamy z całego serca, wiedzą jak rozbawić towarzystwo, dobierają muzykę do... Zadowolona Monika Szpakiewicz Super ! (1) Trio Perfecto to nasz weslenu strzał w dziesiątkę! Dziękujemy za niesamowitą... Aga nie Agnieszka 01.07.2017- Para Młoda (1) Trio poznaliśmy na targach ślubnych, służyli radą, doradzali na co patrzeć... Asia Trójca Święta (1) Chłopaki robią świetną robotę. Jeżeli wahasz się, czy ich wybrać to zaraz... Damian Gorąco polecamy! (1) Trio znaleźliśmy na portalu trojmiasto i mieliśmy okazję ich poznać na... Zbyszek Strzał w 10! (1) Trio poznaliśmy na targach ślubnych w styczniu '16 i nie mieliśmy... Joanna MEGA!!! (1) Od 2 dni myślę jak to wszystko co się stało na naszym weselu obrać w słowa... Radosław Rewelacja! (1) Genialna obsluga wesela! Juz dawno sie tak nie wybawilam! Panowie czaruja... Joanna Najlepsze TRIO świata :) (1) Piotrek, Piotrek i Maciek są naprawdę PERFECTO :) Niesamowita energia,... Ola i Piotr PERFECTO RAZY MILION! cz.1 (1) UWAGA WPIS BĘDZIE DŁUGI :) ale zdecydowanie warto, a nawet trzeba przeczytać... Aneta :) Rewelacyjni!!! (1) Bawiłam się przy tej Trójce chłopaków na weselu u znajomych, moja opinia w... B. Chłopaki dają czadu:) (1) Miałam przyjemność wczoraj być gościem na weselu na którym gral zespół Trio... Pani K Panowie spisali się na medal (1) Wesele miałam w czerwcu, znaleźliśmy chłopaków przez internet, byli pierwsi z... Magda i Radek SUPER ZESPÓŁ (1) Trio Perfecto grało u nas na weselu w ostatnią sobotę. Wrażenia naszych gości... Dorota i Paweł 11.07.2015