Trójmiasto to mała Sycylia

To co mówi red.Latkowski jest miażdżące dla Trójmiasta:
"Układ gdański. To jest mała Sycylia" i cytuje faceta z CBŚ, ktory stwierdził, że trzeba by wziąć parę F-16 i zbombardować Trójmiasto. I to parę godzin takich wypowiedzi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyżby się niektórzy nie zgadzali, sądząc po kciukach ? Uważacie, że F-16 to za mało? Wolelibyście atomówkę ? Powiedzcie to głośno, mnie się nie bójta, bójta sie wójta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie Cię... O Cię!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~łowca absurdów

łowczy juz ma faze na "Pape Chrzestnego" za chwile Don Łowczy pochwali sie bliska znajomoscia wszystkich mafiozów....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaraz wejdzie Król...ewicz HAL i będzie naprawiał radio ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję zająć się przesłaniem, a nie posłańcem.
To jakiś atawizm ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>..... i cytuje faceta z CBŚ, ktory stwierdził, że trzeba by wziąć parę F-16 i zbombardować Trójmiasto.

W 1945 roku bolszewickie wojska, gdy wchodziły do Gdańska "zdobywały" go poprzez zaplanowaną akcję wysadzania i wypalania ogniem całych kwartałów zabudowy, która przerwała praktycznie całą wojnę.

W 2017 roku w Polsce mamy rządy bolszewickie, dlatego pomysły bombardowania polskich miast nie powinny nikogo dziwić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Felicjan ty co się wetniesz, to puszczasz bąka.
To wszystko działo się za rządów Platformy, a ściślej, za rządów ukladu postkomunistycznego i o tym mówił były już oficer CBŚ.I oni też wiedzieli o ukladzie trójmiejskim. Przyłóż się lepiej do zadania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widzę, że wszyscy lokalni Sycyiianie nabrali wody w usta i się zmyli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Widzę, że wszyscy lokalni Sycyiianie nabrali wody w usta i się zmyli.

Raczej nikomu się nie chce z tobą gadać. Bo i o czym gadać z Ratlerkiem co to albo poszczekuje albo posikuje ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

No właśnie, nigdy nie należy wierzyć w niezdementowane wiadomości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Idź poszukaj Sycyiian, którzy ci się pochowali.
Po drodze nie zapomnij zahaczyć o aptekę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeden gość powie że trójmiasto to mała Sycylia inny, że Watykan i co, są ?Dobry sposób na przyciągnięcie turystów. zmieniać nazwę w poniedziałek Sycylia, wtorek - Las Vegas po co jeździć kiedy możemy mieć to na miejscu i np. obiecany przez prezesa wypoczynek emerytów w Egipcie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za dużo mówisz o mówieniu, za mało myślisz o dowodach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na Sycylii płaci się do Cosa Nostry, w zamian ma się "ochronę"
W II PRL placi się do Partii, w zamian Prezes ma ochronę.

https://www.wprost.pl/kraj/446078/migalski-kaczynski-zazadal-ode-mnie-12-z-18-tys-euro-na-potrzeby-partyjne.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak widać w powyższym artykule tzw "układ" bolszewicki się sypie, bo pojawiają się już pierwsi otrzeźwieni, którzy zaczynają sypać.
Migalski moze liczy na status świadka koronnego w wolnej Polsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Migalski jest tak wiarygodny, jak inny celebryta, Marcinkiewicz. Najpierw dał się ubekom wyrolować na Uniwersytecie Śląskim, a potem euro i wielki brukselski świat zmieniły mu perspektywę i dołączył do ubeków. Kwestia braku charakteru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zrobić ustawkę, żeby się lansować na kupowaniu gaci, to trzeba być bardzo zdesperowanym. Ale to uderza rykoszetem w Kaczora. Jaką on ma rękę do ludzi? Marcinkiewicz, Migalski, Kluzik-Roscośtam, Kamiński.... Ciekawe, jak będzie z PADem. Kto po 2000 roku zapisywał się do UW? Ignoranci? Cynicy? Nie ma co gadać.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/seksowne-stringi-po-co-migalskiemu/5qbnqdp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mam swoje lata i bardzo konkretne pochodzenie rodzinne, niezłe wychowanie i wyksztalcenie dzięki rodzicom i konkretne wszechstronne doświadczenie opozycyjno-polityczne, więc moja ścieżka jest prosta i dla mnie nieskomplikowana.
Trzeba jednak uwzględniać rozmaite czynniki spoleczne, które wpływają na losy i zachowania rozmaitych ludzi i wykazywać pod tym względem tolerancję. Nie wszyscy mieli takie szczęście jak ja, a mimo to, niewiele brakowało, by wypadki potoczyły się inaczej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Ja mam swoje lata i bardzo konkretne pochodzenie rodzinne, niezłe wychowanie i wyksztalcenie dzięki rodzicom i konkretne wszechstronne......

No coś ty, ratlerek ! Serio ?
To czemu zachowujesz się jak dureń tu na forum,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

,,Ja mam swoje lata i bardzo konkretne pochodzenie rodzinne, niezłe wychowanie i wyksztalcenie" pewnie zdobyte jeszcze przed II wojną bo, po to już komunistyczne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabawni jesteście, ale mało kreatywni, te peerelowskie korzonki zawsze wychodzą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja kocham PRL I WSZYSTKO CO W NIM BYLO..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jest. Ci prezydenci miast to słupy, sygnatariusze wstawieni przez mafie aby im sprzedawali za taniochę ziemie, aby miasto kupowało od mafii np. wywóz śmieci w kosmicznych cenach (jak właśnie w Neapolu czy Rzymie) etc....

TO MAFIA!!! i prawdopodobnie to wsi, ub/uop + agenci z solidarności i ich synalki i córeczki.

To trzeba wypalić gorącym żelastwem, Tak jak brat michnika nie miał litości dla przedwojennych Polaków, dlaczego my mielibyśmy mieć teraz dla nich litość? - oni nikomu łaski nie okazali nigdy i nie okażą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie oczekuj, że na tym forum spotkasz się z aprobatą ze strony chłopców radarowców. To forum to dla nich jedyna platforma do wyrażania własnych zasłużonych fobii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

tak , też tak myśle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś wie, czy film Patryka Vegi "Oczy diabła" to fikcja z aktorami stylizowana na dokument, czy prawdziwa robota śledcza? Mam o warsztacie i działalności tego człowieka zdanie bardzo niepochlebne. Trudno mi uwierzyć, by był on w stanie nakręcić najmocniejszy i najbardziej poruszający dokument w historii polskiego dziennikarstwa śledczego. A do tego by się ten film sprowadzał, gdyby pokazane w nim postacie były tymi, za które się podają, a sfilmowane wydarzenia miały miejsce naprawdę. I znowu Trójmiasto w bardzo złym świetle jest wspomniane.
Ja się skłaniam ku wersji z ustawką. Facet już raz zrobił taki myk. Przed premierą Botoksu ogłosił swoje nawrócenie i nawet Gazeta Polska jakąś nagrodę w konkursie na człowieka roku mu przyznała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ekspertem w tej materii jest przecież jeden z tutejszych forumowiczów, ten od Semeko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> czy film Patryka Vegi "Oczy diabła" to fikcja

Próba odpowiedzi na Twoje pytanie: https://tiny.pl/rp7p3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak się ten świr nazywa, ten od Młodych Wików ? Ten co kupił za tysiąc marek nastoletnią Tajkę ? Ze łba mi wyleciało, ale ci co oglądają TVPis chyba mi przypomną, bo chodzi o tamtejszą gwiazdę z ich mediów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cóż, dobrze chociaż, że mała ta Sycylia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...