Witold - ocena (1) Wyjazd do Marsa Alam był super zorganizowany. Dzięki za miłą atmosferę Witold Jacek T. - ocena (1) Brawo Wy. Jak zawsze profesjonalnie, wszystko wyszło super. Marzena, Waldek-... Jacek T. Justyna - ocena (1) Centrum Nurkowe Tryton to nie tylko profesjonaliści, którzy szkolą na... Justyna
Stanisław Palewicz - ocena (1) Bardzo profesjonalnie przeprowadzony kurs nurkowy. Jarosław Borawski... Stanisław Palewicz Michal - ocena (1) Super organizacja szkolenia specjalizacji nurkowaniem (deep diver)! Bardzo... Michal Jan - ocena (1) Moje pierwsze w życiu nurkowanie dało mi wiele satysfakcji dzięki opiece i... Jan Marcin - ocena (1) Polecam kurs ssi owd w CN Tryton. Profesjonalne i bezpieczne przygotowanie na... Marcin Radek - ocena (1) Wycieczka Sipadan. Super organizacja wyjazdu, pełen relaks, komfort, swobodna... Radek Ola - ocena (1) We wrześniu robiłam kurs nurka w trytonie i szczerze polecam! Super... Ola Karolina Szubert - ocena (1) W CN Tryton brałam udział w kursie OWD według wytycznych federacji SSI. W... Karolina Szubert Jacek - ocena (1) Super wyjazd, piekne widoki gorąco polecam Jacek L.M - ocena (1) Super podejście, pełen profesjonalizm, gorąco polecam L.M Haze - ocena (1) Po prostu 6/6 pod każdym względem. Haze Kamila - ocena (1) Bardzo profesjonalne miejsce, super ludzie, zdecydowanie polecam. Oskar,... Kamila Joanna - ocena (1) Pierwszy kontakt z nurkowaniem. Nie jest to łatwy sport, wymaga wiele od... Joanna Basia - ocena (1) To było moje pierwsze w życiu nurkowanie, szłam na pewniaka, jednak im było... Basia Jakub - opinia (1) Cześć. Już drugi raz wybrałem się na INTRO do chmielna. Mimo , że to drugi... Jakub Robert. - opinia (1) Witam, bardzo fajna i profesjonalna obsługa, a Oskar sprawił że czułem się... Robert. Paweł - opinia (1) Pełen profesjonalizm i wsparcie od początku do końca. Przez cały czas czułem... Paweł Paweł M - opinia (1) Jak zwykle kursy i specjalizacje na najwyzszym poziomie :) Paweł M