Twój Dietetyk

Dietetycy, leczenie otyłości

Gdańsk, Królowej Jadwigi 137D/8

Pełny profesjonalizm! (1) Współpraca z Panią Kasią to najlepsza decyzja jaką podjęłam!Profesjonalnie i... Kamila J Dziękuję!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z diety Pani Kasi. Jest bardzo kompetentną osobą nie... Ewa K Polecam i tyle :) (1) Po prostu polecam i tyle. Nie będę się rozpisywała. Świetny kontakt, bardzo... Ania
Super dieta (1) Właśnie wróciłam z cudownych wakacji, Cudownych dzięki Pani Kasi i jej... Iwona G Odchudzanie to nie głodówka (1) Odchudzanie to nie głodówka, tak jak kiedyś myślałam. Pani Kasia mi to... Beata Polecam (1) Polecam ten gabinet. Wiele razy próbowałam się odchudzać ale bez większych... Iza K. dieta (2) Witam wszystkich bardzo serdecznie trafiłam do Pani Kasi we wrześniu... justyś rozczarowanie (1) Niestety naleze do grona, ktore nic dobrego nie moga napisac na temat... green Magiczna dieta (1) Z czystym sumieniem mogę polecić poradnię Twój Dietetyk. Korzystałem już z... Piotr Puchacz gorąco polecam :) (1) jest to moja pierwsza dieta w życiu z której korzystam od miesiąca czasu.... Ewelina Polecam dla małych i dużych wegetarian :) (1) Do pani Kasi - Twojego Dietetyka trafiłam po długich poszukiwaniach... A. Silakowska dieta (1) Witam ,bardzo serdecznie polecam Panią Kasię. jestem bardzo zadowolona z... Karstein Justyna Polecam poszukującym skutecznego dietetyka! (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy p.Katarzyny. Dieta przebiega ewolucyjnie, a... Przemysław czas na zmiany (1) Jeśli ktoś marzy o zmianie wyglądu, samopoczucia i całego stylu swojego... Jolanta Dieta przy chorej tarczycy (1) Pani Kasia przywróciła mi wiarę w to, że znowu mogę czuć się i wyglądać... Maria G. Zdecydowanie polecam (1) Witam wszystkich na forum, ja zdecydowanie polecam Panią Natalię Kwiatek,... Jola Rajgo - opinia (1) Panią Kasię znalazłam przez internet. Okazało się, że dzięki diecie i radom... Rajgo dietetyka (1) Szczerze polecam. Na początku zaznaczę, że nie przepadam za gotowaniem, więc... zadowolona klientka Polecam (1) Żałuję że tak późno trafiłam do Pani Katarzyny, oszczędziłabym sobie wiele..... Justyna dietetyk (2) Jestem bardzo zadowolona z efektów , dieta super atmosfera super obsługę... A.R.