Twój Dietetyk

Dietetycy, leczenie otyłości

Gdańsk, Królowej Jadwigi 137D/8

Bardzo polecam! (3) Jestem szczęśliwą odchudzoną 20 kg klientką Pani Kasi. Nigdy nie myślałam, że... Iwona Jestem szczypła i szczęśliwa :) (2) Odchudzałam się około 4 miesiące i ten czas uważam za najlepszy w moim życiu.... Ala katarzyna - opinia (1) Witam w zeszłym roku stosowałam dietę p.Kasi i schudłam 13 kg,A dodam że... katarzyna
Polecam ! (1) Korzystałem z opcji internetowej. Rewelacyjny kontakt i obsługa na najwyższym... Jan Świetna dietetyczka w Gdyni (1) W nowootwartym Centrum Medycznym Curandi w Gdyni przyjmują dwie bardzo fajne... Marysia1980 Fenomenalna dietetyczka! (1) Witam moi drodzy! Jestem studentem, który miał małe problemy z nadwagą. Przy... Dawid Zuza - opinia (1) Odchudzałam się internetowo. Generalnie bardzo fajna usługa - bardzo częsty... Zuza Przyjemne zrzucanie kilogramów! (1) Z pomocą p. Katarzyny Haczkiewicz w zrzucaniu zbędnych kilogramów korzystałam... Karolina Każdy o tym dobrze wie, że Dietetyk ekstra jest. Pani Kasia dobrze składa, diety, co uwielbiam jadać. Nie głoduję, lecz (1) Szczerze polecam firmę Twój Dietetyk, atmosfera wspaniała, wywiad bardzo... Daria Profesjonalnie. (1) Jestem bardzo zadowolony z usług firmy "Twój Dietetyk". Otrzymałem... Piotr M. Tanie odchudzanie (1) Dziwię się osobom, które słabo oceniają przystępność cen. Tak samo jak... Agnieszka Lis Polecam:) (1) Polecam wszystkim, którzy mają zamiar się odchudzać! Stosowałam już wiele... Asia Polecam nawet tym, co już nie wierzą, że im się uda! (1) Gorąco polecam! Bardzo profesjonalna obsługa, fachowość i rzetelność -zarówno... Małgorzata Mad Mouse - opinia (1) Przejrzałam opinie poprzednich osób i stwierdziłam, że nic odkrywczego nie... Mad Mouse Schudłam :) (1) Witam. Nie wierzyłam, że schudnę. Miałam niewiele do zgubienia, ale... Agnieszka Miłe chudnięcie (1) Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez Panią Katarzynę... Marta polecam wirtualną poradę (1) Pierwszy raz skorzystałam z porady przez internet. Mieszkam w małym... Maja Goraco Polecam :o) (1) Po raz pierwszy korzystalam z porady dietetyka. Pani Katarzyna Haczkiewicz to... Izabella Magda - opinia (1) Witam, po raz pierwszy korzystałam z usług dietetyczki. Polecam panią... Magda Dieta 1200 - 1080 kcal (1) Witam. Polecam korzystanie z usług, które oferuje pani Katarzyna... Edyta