Twój Dietetyk

Dietetycy, leczenie otyłości

Gdańsk, Królowej Jadwigi 137D/8

Polecam zdecydowanie! (1) Wszystkim zdecydowanym na zmiany w odżywianiu polecam. Pani Kasia ma... Beata Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Kasi. Jest to osoba bardzo kontaktowa.... Agnieszka R. Polecam (1) Smacznie i skutecznie. Mimo dojrzałego wieku udało mi się schudnąć do... Agnieszka Z.
Dchudłam i polecam (1) Do Pani Kasi trafiłam z polecenia koleżanki. Spodziewałam się, że mogę... Magda W. Szczerze polecam !! (1) Odchudzanie to nie jest proces przejścia na restrykcyjną dietę, zrzucenie kg... Ania Z poradnia dietetyczna Twoj Dietetyk sukces gwarantowany!!! (1) Dieta odchudzajaca zawsze kojarzyla mi sie z mnostwem wyrzeczen i ciaglym... Aleksandra dietetyk (1) pani kasia pani kasia czy ktos jest w stanie podać namiary jui99 Bardzo serdecznie polecam!!! (1) Bardzo serdecznie polecam Panią Dietetyk. Moja przygoda zaczęła się "a co mi... Marta Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam Panią Kasię z gabinetu Twój Dietetyk. Swoją terapię... Anna Z. polecam :) (1) Na początku sceptycznie podchodziłam do diety i wizyty u dietetyka. Jednak... Kasia Sz. Chudnę bez uczucia głodu (1) Odchudzam się u Pani Kasi od maja. Byłam u rodziny w Gdańsku i skorzystałam... Magda Pani Kasia - kontakt (1) Właśnie czytam opinię na forum. Czy mógłby mi ktoś z Państwa pomóc dotrzeć do... Eva Nie czekaj na cud - schudnij (2) Moja walka z nadmiarem kilogramów trwała kilka lat. Znam i przeszłam chyba... Karolina K. Warto! (1) Cieszę się z faktu, że o pomoc w odchudzaniu się poprosiłam Panią Kasię.... Marta Cud? (1) Serdecznie polecam, Panią Kasię i jej usługi. W niecałe 5 tygodni udało mi... Alicja Wątpiłam ale dziś jestem na TAK! (2) Pewnie wielu z nas zastanawia się co zrobić, by schudnąć, a przy tym nie... Karolina Tomek - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Dzięki Pani Kasi zgubiłem w sumie 20kg (z czego 18 w 3... Tomek smacznie i trwałe efekty (1) Z poradni korzystałam w zeszłym roku. Przez kilka miesięcy udało mi się... Nina Aneta - opinia (1) Przez wiele lat walczyłam z "otyłością" brzuszną, nie pomagało mi nic...różne... Aneta Polecam Twojego dietetyka (1) Jem to co lubię i chudnę. Rozpoczęłam dietę we wrześniu i do tej pory... Alicja