Tyszkiewicz

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdynia, Świętojańska 116/2

Aneta - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję Pani Joannie za... Aneta Krzysiek Gdynia - ocena (1) Same pozytywne doświadczenie. Polecam. Super pomoc. Polecam Krzysiek Gdynia Alicja - ocena (1) Polecam współpracę z Panią Sandrą Kukowską. Profesjonalizm i zaangażowanie na... Alicja
Stephen White - opinia (1) Ms. Dorota Nowakowska was very helpful and gave regular feedback, I can... Stephen White Beata - opinia (1) Kupiłam mieszkanie z pomocą biura Tyszkiewicz i p. Doroty Nowakowskiej osoby... Beata Katarzyna - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z tym biurem, a szczególnie z Panią Dorotą... Katarzyna Michał i Kamila - opinia (1) Sprzedawaliśmy mieszkanie za pośrednictwem biura Tyszkiewicz. mieliśmy... Michał i Kamila Joanna - opinia (1) Z biurem miałam kontakt poprzez panią Dorotę Nowakowską, z czego bardzo się... Joanna Klaudia - opinia (1) joanna siewert polecam ️Bardzo Konkretna osoba, wszystko wytłumaczy pełen... Klaudia Anna - opinia (1) Bardzo dziękuję p. Joannie Siewert za profesjonalne przeprowadzenie... Anna Aleksandra - opinia (1) Sprzedaż mojego mieszkania nie była prosta, ale udało się, za co jestem... Aleksandra Beata Kowalczyk - opinia (1) Polecam współpracę z Panią Joanną Kropiewnicką. Profesjonalistka w każdym... Beata Kowalczyk Michał - opinia (1) Sprawna i dobra technicznie transakcja, a przede wszystkim w bardzo miłej i... Michał Rafał - opinia (1) Kolejny już raz korzystałem z usług tej agencji i jak zwykle rewelacja, pełen... Rafał Marek Br. - opinia (1) Współpraca z Panią Karoliną Grubba jest lepsza niż rewelacyjna! Cała... Marek Br. Ewa - opinia (1) Pani Joanna Siewert przeprowadziła sprzedaż mojego domu bardzo... Ewa Beata Kowalczyk - opinia (1) Polecam współpracę z Panią Joanną Siewert. Jest to profesjonalistka w każdym... Beata Kowalczyk Joanna - opinia (1) Za pośrednictwem Pani Joanny Siewert nabyliśmy dom, kiedy zwątpiliśmy, że nam... Joanna Monika - opinia (1) Zdecydowanie polecam panią Joannę Siewert, której profesjonalizm uzupełnia... Monika Monika - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną Siewert która uczestniczyła w... Monika