U Królika

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 6U/12

Aleksandra - opinia (1) Mega zaskoczenie, polecam i będę wracać jak dla mnie 10/10 Aleksandra Matsogi - opinia (1) Dałbym 7 gwiazdek... Przepyszne, bogactwo smaków , przystępna cena. Matsogi Emilia - opinia (1) Choruje na Celiakie, Bywam regularnie. Jedzenie zawsze pyszne, świeże,... Emilia
Gumiś - opinia (1) Świetna obsługa. Pani Iza zawsze uśmiechnięta i pomocna. Gumiś Duże zaskoczenie (1) Smacznie, zdrowo i w rozsądnych cenach. No i ze świetnym wystrojem. POlecam! Gdańszczanin111 Dla bezglutenowców i nie tylko (1) Świetne miejsce , z przepysznym jedzeniem, cudowną kawą . Wspaniała... Katarzyna Wspaniale miejsce na lunch, obiad czy kolację (1) Mieszkam w Trójmieście od kilku lat i wciąż szukam fajnego miejsca, w którym... Katarzynna Przepysznie! (1) Byliśmy u Królika rodzinnie. Wszystko bardzo nam smakowało. Soczysty stek z... Violka Wachowiak restauracja dla wymagajacych (1) Nareszcie w Gdańsku pojawiła się restauracja dla wymagających. Poszukiwana... Magdalena Fajna restauracja (1) Byłem na randce z żoną. Jestem zachwycony. Zakochałem się w przegrzebkach z... Gustaw Nowa super restauracja (1) Wreszcie miałam okazję zjeść coś pysznego i zarazem zdrowego. Byliśmy ze... Beata fajne fajne fajne (1) Wspaniała kuchnia! po prostu znakomite, świeże i pięknie podane. poza tym,... Joa Nowa ciekawa restauracja (1) Dla miłośników ryb i mięsa ale także dla tych którzy jedzą tylko warzywa.... Agnieszka Smacznie i zdrowo! (1) Polecam nowe miejsce w Gdańsku. Specjalna kawa po żydowsku przepyszna, tak... Ola Restauracja bezglutenowa (1) Bardzo przemyślane menu. Każdy ma możliwość zamówienia dnia zgodnego ze swoim... JK Smacznie i przyjemnie (1) Restauracja niewielka, ale bardzo sympatyczna. Menu różni się od sąsiednich... Marcin